Czy to Twoja firma?

DK Kosmetologia Estetyczna Dominika Ibron praca

Ostrów Wielkopolski

W sercu Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie piękno i zdrowie spotykają się na co dzień, znajduje się nasze wyjątkowe miejsce – DK Kosmetologia Estetyczna Dominika Ibron. Jesteśmy dumą tej malowniczej części Wielkopolski, oferując naszym klientom szeroki wachlarz usług, które nie tylko podkreślają ich naturalne piękno, ale i dbają o ich dobre samopoczucie.


Nasza oferta to przemyślany zbiór zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich, które łączą w sobie tradycję z nowoczesnością. Specjalizujemy się w takich usługach jak makijaż permanentny, manicure, pedicure, peelingi, a także zaawansowane technologicznie procedury – karboksyterapia, mikrodermabrazja, fotoodmładzanie, mezoterapia mikroigłowa, darsonvalizacja, lipoliza iniekcyjna oraz depilacja woskiem. Każdy zabieg jest dla nas szansą, by pomóc naszym klientom poczuć się lepiej w swojej skórze.

Rozumiemy, że każda skóra jest inna, dlatego oferujemy indywidualne doradztwo i analizę skóry, aby dobrać najodpowiedniejsze zabiegi i pielęgnację. Nasze podejście to połączenie empatii i profesjonalizmu – słuchamy, rozumiemy i działamy, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Stawiamy na innowacyjność – to właśnie nowoczesne metody takie jak karboksyterapia czy mezoterapia mikroigłowa wyróżniają nas na tle konkurencji i pozwalają nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani, że dzięki ciągłemu poszukiwaniu nowych rozwiązań i dbałości o szczegóły, nasze zabiegi nie tylko upiększają, ale i przynoszą prawdziwą radość z dbania o siebie.

W DK Kosmetologia Estetyczna Dominika Ibron każdy dzień to nowa możliwość, by pomagać naszym klientom w dążeniu do ich ideału piękna. Zapraszamy do naszego salonu, gdzie w atmosferze spokoju i profesjonalizmu możesz odnaleźć swoje najlepsze "ja".

DK Kosmetologia Estetyczna Dominika Ibron najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy DK Kosmetologia Estetyczna Dominika Ibron

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DK Kosmetologia Estetyczna Dominika Ibron

Mapa DK Kosmetologia Estetyczna Dominika Ibron

Dane rejestrowe

DK Kosmetologia Estetyczna Dominika Ibron poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
DK Kosmetologia Estetyczna Dominika Ibron
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Ostrów Wielkopolski
  2. Warszawa
  3. Poznań
  4. Bydgoszcz
  5. Wrocław
  6. Katowice
  7. Dąbrowa Górnicza
  8. Baniocha
  9. Bielsko-Biała
  10. Nowe Skalmierzyce

Data aktualizacji: 01.07.2024

Pracodawcy w Ostrowie Wielkopolskim