Czy to Twoja firma?

ASPAMET SIUTA ANDRZEJ praca

Rajsko

W sercu polskiego przemysłu, gdzie innowacja spotyka się z tradycją, znajduje się ASPAMET SIUTA ANDRZEJ - nasza dumna firma, która od lat jest synonimem doskonałości w produkcji odlewów i urządzeń ochrony środowiska. Nasze zakłady, zlokalizowane w malowniczym Rajsku pod Oświęcimiem oraz w Mazańcowicach pod Bielsko-Białą, są miejscem, gdzie rzemiosło spotyka się z nowoczesną technologią.


Specjalizujemy się w tworzeniu odlewów staliwnych, zarówno ze staliw stopowych, jak i niestopowych, a także w produkcji odlewów z żeliwa szarego, sferoidalnego i stopowego. Nasze wyroby znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, od maszynowego po energetyczny, co świadczy o naszej wszechstronności i umiejętności dostosowania się do potrzeb rynku.

Nasza oferta to nie tylko odlewy, ale również zaawansowane technologicznie mieszadła zatapialne i pionowe, dmuchawy powietrzne, turbinowe agregaty kogeneracyjne oraz niezawodne pompy do wody i ścieków. Rozumiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, dlatego nasze urządzenia są projektowane z myślą o minimalizacji wpływu na naturę, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej efektywności.

Jesteśmy także ekspertami w zakresie usług wyważania statycznego i dynamicznego, co pozwala naszym klientom na utrzymanie optymalnej pracy ich maszyn i urządzeń. Ta precyzja i dbałość o detale to coś, co wyróżnia nas na tle konkurencji.

W ASPAMET SIUTA ANDRZEJ wierzymy, że nasza praca ma znaczenie. Dlatego każdego dnia dążymy do perfekcji, łącząc naszą pasję do rzemiosła z najnowszymi technologiami. Jesteśmy dumni z tego, co robimy i zawsze gotowi sprostać wyzwaniom, które stawia przed nami szybko zmieniający się świat.

Zapraszamy do poznania naszej historii, naszych produktów i usług. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla naszych firm, naszych społeczności i naszej planety.

ASPAMET SIUTA ANDRZEJ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł praca fizyczna

Oferty pracy ASPAMET SIUTA ANDRZEJ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ASPAMET SIUTA ANDRZEJ

Mapa ASPAMET SIUTA ANDRZEJ

Siedziba główna

ASPAMET SIUTA ANDRZEJ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
ASPAMET SIUTA ANDRZEJ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Bielsko-Biała
  3. Katowice
  4. Oświęcim
  5. Brzesko
  6. Poznań
  7. Brzeszcze
  8. Warszawa
  9. Częstochowa
  10. Skoczów

Data aktualizacji: 01.06.2024