Czy to Twoja firma?

PAULA INGREDIENTS sp. z o.o. praca

Kalisz

Od ponad trzech dekad jesteśmy z Wami, dostarczając produkty, które łączą w sobie naturę i innowację. Nasza historia zaczęła się w 1991 roku w Kaliszu, sercu Wielkopolski, gdzie do dziś tworzymy z pasją i zaangażowaniem. Jesteśmy PAULA Ingredients, ekspertem w dziedzinie produkcji żywności, który z dumą reprezentuje polską jakość na arenie międzynarodowej.


Nasza oferta to przede wszystkim szeroka gama suszonych produktów. Od owoców i warzyw, przez ser, koncentraty owocowo-warzywne, hydrolizaty białkowe, ekstrakty drożdżowe, naturalne regulatory kwasowości, barwniki, aż po mieszanki, przyprawy, mąki błyskawiczne, SUPERFOODS, instant ryż, czekoladowe przysmaki z owoców, fermentowane warzywa, proszki owocowe i warzywne, a także bazy i mieszanki produktów. Każdy z nich jest wynikiem naszej filozofii, która opiera się na prostocie i doskonałości smaku.

Z dumą możemy powiedzieć, że nasze produkty zdobyły uznanie na ponad 36 rynkach eksportowych. To efekt nie tylko naszej jakości, ale i ciągłego dążenia do doskonałości. Wierzymy, że piękno tkwi w prostocie, dlatego nasze procesy produkcyjne, takie jak suszenie, granulacja czy pakowanie, są przemyślane i optymalizowane, by dostarczać Wam produkt, który jest zarówno piękny, jak i praktyczny.

Nasze dwa zakłady produkcyjne to serce naszej działalności. To tam, dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i zespołowi 250 profesjonalistów, tworzymy produkty, które nie tylko podążają za trendami, ale często je wyznaczają. To właśnie nasze doświadczenie i umiejętności stanowią naszą przewagę konkurencyjną.

W PAULA INGREDIENTS jesteśmy przekonani, że odpowiedzialność idzie w parze z innowacyjnością. Dlatego każdego dnia pracujemy nad tym, by nasze produkty były nie tylko pyszne, ale i bezpieczne. Nasze zaangażowanie w jakość to nie tylko słowa – to nasza codzienna praktyka.

Zapraszamy Was do świata PAULA Ingredients, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a prostota łączy się z wyrafinowanym smakiem. Razem z nami odkrywajcie produkty, które są esencją tego, co najlepsze.

PAULA INGREDIENTS sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy PAULA INGREDIENTS sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PAULA INGREDIENTS sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PAULA INGREDIENTS sp. z o.o.

Siedziba główna

PAULA INGREDIENTS sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
PAULA INGREDIENTS sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Wrocław
 2. Poznań
 3. Ostrów Wielkopolski
 4. Kalisz
 5. Łódź
 6. Warszawa
 7. Bielsko-Biała
 8. Brzesko
 9. Bydgoszcz
 10. Orzesze

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca PAULA INGREDIENTS sp. z o.o. - oferty archiwalne

 • Mechanik maszyn produkcyjnych

  PAULA INGREDIENTS sp. z o.o.
  • Kalisz
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Umowa o pracę na czas określony

   Wymagania

   • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
   • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
   • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, średnie techniczne, doświadczenie w diagnozowaniu i naprawie urządzeń przemysłowych, rozwiązywaniu problemów technicznych, umiejętność samodzielnej pracy w zakresie diagnostyki i usuwania awarii mechanicznych, mile widziana znajomość obsługi tokarki, umiejętność spawania, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz znajomości rysunku technicznego, gotowość do pracy w systemie zmianowym, prawo jazdy kat. B, kreatywność
   • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 6 000 PLN
   • Opis wynagrodzenia: Pierwsza umowa na czas określony, później na czas nieokreślony.
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kaliszu