Czy to Twoja firma?

PAULA INGREDIENTS sp. z o.o. praca

Kalisz

Od ponad trzech dekad jesteśmy z Wami, dostarczając produkty, które łączą w sobie naturę i innowację. Nasza historia zaczęła się w 1991 roku w Kaliszu, sercu Wielkopolski, gdzie do dziś tworzymy z pasją i zaangażowaniem. Jesteśmy PAULA Ingredients, ekspertem w dziedzinie produkcji żywności, który z dumą reprezentuje polską jakość na arenie międzynarodowej.

Nasza oferta to przede wszystkim szeroka gama suszonych produktów. Od owoców i warzyw, przez ser, koncentraty owocowo-warzywne, hydrolizaty białkowe, ekstrakty drożdżowe, naturalne regulatory kwasowości, barwniki, aż po mieszanki, przyprawy, mąki błyskawiczne, SUPERFOODS, instant ryż, czekoladowe przysmaki z owoców, fermentowane warzywa, proszki owocowe i warzywne, a także bazy i mieszanki produktów. Każdy z nich jest wynikiem naszej filozofii, która opiera się na prostocie i doskonałości smaku.

Z dumą możemy powiedzieć, że nasze produkty zdobyły uznanie na ponad 36 rynkach eksportowych. To efekt nie tylko naszej jakości, ale i ciągłego dążenia do doskonałości. Wierzymy, że piękno tkwi w prostocie, dlatego nasze procesy produkcyjne, takie jak suszenie, granulacja czy pakowanie, są przemyślane i optymalizowane, by dostarczać Wam produkt, który jest zarówno piękny, jak i praktyczny.

Nasze dwa zakłady produkcyjne to serce naszej działalności. To tam, dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i zespołowi 250 profesjonalistów, tworzymy produkty, które nie tylko podążają za trendami, ale często je wyznaczają. To właśnie nasze doświadczenie i umiejętności stanowią naszą przewagę konkurencyjną.

W PAULA INGREDIENTS jesteśmy przekonani, że odpowiedzialność idzie w parze z innowacyjnością. Dlatego każdego dnia pracujemy nad tym, by nasze produkty były nie tylko pyszne, ale i bezpieczne. Nasze zaangażowanie w jakość to nie tylko słowa – to nasza codzienna praktyka.

Zapraszamy Was do świata PAULA Ingredients, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a prostota łączy się z wyrafinowanym smakiem. Razem z nami odkrywajcie produkty, które są esencją tego, co najlepsze.

PAULA INGREDIENTS sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja media / pr / reklama / marketing sprzedaż / zakupy

Oferty pracy PAULA INGREDIENTS sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca PAULA INGREDIENTS sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Mechanik aut dostawczych Mercedes *wysokie zarobki*

    STERNJOB SP. Z O.O.
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 18 000-20 000 zł / mies.
    Polecana
    Wygasa
  • Blacharz

    Humanus Personalservice GmbH
    • Niemcy
    • 12 000-16 000 zł / mies.
    Polecana
    Wygasa
  • Lakiernik

    • Niemcy
    • 12 000-15 000 zł / mies.
    Polecana
    Wygasa

Mapa PAULA INGREDIENTS sp. z o.o.

Siedziba główna

PAULA INGREDIENTS sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PAULA INGREDIENTS sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Poznań
  3. Ostrów Wielkopolski
  4. Kalisz
  5. Łódź
  6. Warszawa
  7. Bielsko-Biała
  8. Brzesko
  9. Bydgoszcz
  10. Orzesze

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PAULA INGREDIENTS sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Mechanik maszyn produkcyjnych

    • Kalisz
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na czas określony

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, średnie techniczne, doświadczenie w diagnozowaniu i naprawie urządzeń przemysłowych, rozwiązywaniu problemów technicznych, umiejętność samodzielnej pracy w zakresie diagnostyki i usuwania awarii mechanicznych, mile widziana znajomość obsługi tokarki, umiejętność spawania, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz znajomości rysunku technicznego, gotowość do pracy w systemie zmianowym, prawo jazdy kat. B, kreatywność
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 6 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Pierwsza umowa na czas określony, później na czas nieokreślony.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kaliszu