AJ AUTOMATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy to Twoja firma?

AJ AUTOMATION sp. z o.o. praca

Bielsko-Biała

Jesteśmy młodą dynamicznie rozwijającą się firmą stworzoną na potrzeby lokalnego rynku a cechuje nas profesjonalizm, rzetelność oraz indywidualne podejście do każdego klienta i jego potrzeb. W naszej ofercie usług znaleźć można pełne spektrum usług potrzebnych Twojej firmie.

AJ AUTOMATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy AJ AUTOMATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AJ AUTOMATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Szkolenia, kursy, konferencje

Mapa AJ AUTOMATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

AJ AUTOMATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Czechowice-Dziedzice
  2. Katowice
  3. Żywiec
  4. Warszawa
  5. Bielsko-Biała
  6. Nysa
  7. Kraków
  8. Łódź
  9. Bytom
  10. Andrychów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca AJ AUTOMATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Monter - Elektryk

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 5 000-7 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • Prace monterskie z zakresu montażu podzespołów automatyki i elektryki

      • Prefabrykacja szaf elektrycznych

      • Montaż tras kablowych

      • Prace serwisowe dla instalacji elektrycznej, maszyn oraz urządzeń

      • Wykonanie nowych oraz modernizacja istniejących instalacji elektrycznych

      • Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych

      • Modernizacja maszyn pod kątem elektrycznym

      • Samodzielna realizacja powierzonych zadań

      • Dbanie o powierzony sprzęt

      Wymagania

      • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w kierunku związanym z elektryką/automatyką

      • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

      • Dobra znajomość zagadnień związanych z elektryką i sterowaniem maszyn przemysłowych

      • Analityczne myślenie, doskonała organizacja pracy oraz dokładność w działaniu

      • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

      • Umiejętność pracy w zespole

      • Prawo jazdy kat. B

      • Posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego E grupa I do 1 kV będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
      • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym
      • Pracę w doświadczonym, ambitnym zespole
      • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
      • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania w pracę

Pracodawcy w Bielsku-Białej