Usługi Edukacyjne Daniel Bury

Czy to Twoja firma?

Usługi Edukacyjne Daniel Bury praca

Andrychów

Usługi Edukacyjne Daniel Bury najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Andrychów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Usługi Edukacyjne Daniel Bury

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi Edukacyjne Daniel Bury

Praca Usługi Edukacyjne Daniel Bury - oferty archiwalne

  • Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online

    • Andrychów
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Obowiązki

      • sprawne kontaktowanie się z uczniami i dbanie o regularność zajęć
      • odrabianie odwołanych lekcji
      • raportowanie czasu i postępów pracy
      • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami, dbanie o wizerunek firmy

      Wymagania

      • wysoki wynik z matury z matematyki
      • dyspozycyjność na poziomie min. 10 godzin tygodniowo
      • pokłady cierpliwości i komunikatywność
      • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu lekcji online

      Oferujemy

      • swobodę w dopasowaniu terminów korepetycji do swojego grafiku
      • wsparcie techniczne i merytoryczne
      • stawkę od 40 złotych za godzinę brutto
      • w razie potrzeby nieodpłatne udostępnienie sprzętu do pracy

Pracodawcy w Andrychowie