Amon Ra Energy Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Grabowa 2 82-340 Suchacz
NIP
5783143734
REGON
387108281
KRS
0000861729
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
24.09.2020
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Budownictwo

  • 43.21.Z Wykonywanie instalacji elektrycznych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Amon Ra Energy Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel Handlowy - Specjalista ds. OZE

    • Pomorskie
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 4 000-30 000 zł / mies.
    • Szukamy przedstawicieli handlowych - Specjalistów ds. OZE

      Grupa Amon Ra to zespół ludzi z doświadczeniem, wyobraźnią i otwartych na współpracę. Firma powstała z potrzeby współtworzenia sektorze OZE w Polsce. Spółki realizują kompleksowa rozwiązania dla osób indywidualnych, przedsiębiorstw, rolników i instytucji publicznych.

      Współpracując z nami będziesz mógł realizować inwestycje w oparciu nie tylko o naszą zaawansowaną wiedzę ale również otrzymasz wsparcie od największego Polskiego producenta i dystrybutora urządzeń renomowanych marek i jednocześnie naszego autoryzowanego partnera - firmy Corab.

      Zakres obowiązków

      • - Bezpośrednia sprzedaż produktów branży OZE;
      • - Przygotowywanie Ofert Handlowych;
      • - Prowadzenie negocjacji handlowych;
      • - Pozyskiwanie nowych klientów, kontakt z aktualnymi klientami firmy;
      • - Budowanie i podtrzymywanie relacji handlowych z klientami;
      • - Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku poprzez rozszerzanie świadomości rynkowej ( naszych produktów);
      • - Realizacja planów sprzedażowych;
      • - Raportowanie i planowanie działań handlowych w celu umacniania pozycji firmy na lokalnym rynku branżowym

      Wymagania

      • - Typ współpracy: Umowa o dzieło lub kontrakt B2B;
      • - Doświadczenie w sprzedaży branży OZE;
      • - Dobra znajomość asortymentu i rynku branży OZE;
      • - Wykształcenie przynajmniej średnie – preferowane kierunkowe;
      • - Znajomość lokalnego rynku;
      • - Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej;
      • - Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji;
      • - Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
      • - Samodzielność;
      • - Umiejętność podejmowania decyzji i analitycznego myślenia;
      • - Bardzo dobra organizacja pracy;
      • - Wysoka kultura osobista;
      • - Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • - PREMIĘ KWARTALNĄ wypłacaną po uzyskaniu odpowiednich progów sprzedażowych;
      • - Samochód Służbowy (Dostępny po okresie próbnym);
      • - Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;
      • - Program wdrożenia w zakresie oferowanych rozwiązań technologicznych (Zestaw Szkoleń);
      • - Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego;
      • - Ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań/projektów;
      • - Możliwość realizowania własnych wizji oraz pomysłów;
      • - Spotkania integracyjne;
      • - Możliwość prowadzenia własnego zespołu sprzedażowego;

Pracodawcy w Gdańsku