Czy to Twoja firma?

MUEHLHAN POLSKA sp. z o.o. praca

Szczecin

W sercu przemysłu morskiego, w Szczecinie, znajduje się MUEHLHAN POLSKA – nasza firma, która z dumą reprezentuje innowacyjność i doświadczenie w dziedzinie zabezpieczeń antykorozyjnych. Jesteśmy częścią renomowanej Muehlhan Group, co czyni nas jednym z liderów na światowym rynku morskim. Nasza specjalność to budowa konstrukcji stalowych, które są nie tylko fundamentem dla branży okrętowej, ale również świadectwem naszego zaangażowania w jakość i precyzję.

Zatrudniamy ponad 500 wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy są naszą największą wartością i gwarantują, że każdy projekt jest realizowany z najwyższą starannością. Nasze usługi konserwacyjno-malarskie są kompleksowe – od doradztwa technicznego, przez projektowanie, aż po dzierżawę, montaż i demontaż systemów rusztowań. Wszystko to wykonujemy z myślą o potrzebach naszych klientów, oferując im rozwiązania dopasowane do ich unikalnych wymagań.

Jesteśmy dumni z naszego innowacyjnego podejścia, które jest widoczne w zastosowaniu opatentowanej technologii µ-jet. To właśnie dzięki niej nasze usługi wyróżniają się na rynku, zapewniając niezrównaną jakość i trwałość. Nasza pozycja na rynku jest wynikiem ciągłego dążenia do doskonałości i inwestowania w nowoczesne technologie.

Nasze wyposażenie produkcyjne to nasza przewaga konkurencyjna. Pozwala nam na realizację zarówno prostych, jak i złożonych konstrukcji stalowych, co sprawia, że jesteśmy wszechstronnym partnerem dla naszych klientów. Jako członek Muehlhan Group działamy globalnie, co pozwala nam na wymianę doświadczeń i ciągłe doskonalenie naszych usług.

W MUEHLHAN POLSKA wiemy, że zaufanie naszych klientów to coś, co buduje się przez lata. Dlatego każdego dnia pracujemy na to zaufanie, dostarczając usługi, które nie tylko spełniają, ale często przekraczają oczekiwania. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy tworzyć projekty, które będą służyć przez lata i staną się częścią historii przemysłu morskiego.

MUEHLHAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja serwis / montaż budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy MUEHLHAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MUEHLHAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MUEHLHAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Oddział Gdańsk

MUEHLHAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MUEHLHAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Spawacz

    MUEHLHAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      PRACE SPAWALNICZE
      PRACA W NIEMCZECH

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: CERTYFIKAT SPAWACZA (PRS, TUV, UDT, DNV ITP.) SPAWANIE METODĄ 136,135 LUB 138 MAG

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 65 do 75 PLN
      • Opis wynagrodzenia: BRUTTO/GODZINA
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Szczecinie