Czy to Twoja firma?

HEKATO POLSKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Wrocław

HEKATO POLSKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

HEKATO POLSKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy HEKATO POLSKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HEKATO POLSKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa HEKATO POLSKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna we Wrocławiu

Praca HEKATO POLSKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Pracownik Produkcji / 2 wakaty

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Hekato Polska to firma produkcyjna z branży automatyki budynkowej, dostawca niezawodnych detektorów gazów oraz tablic sygnalizacyjnych do sterowania wentylacją bytową w garażach podziemnych, budynkach usługowych i handlowych, halach magazynowych.
      Altualnie poszukujemy 2 osób do działu produkcji.

      Zakres obowiązków

      • Prace przygotowawcze i montażowe urządzeń elektronicznych,

      • Programowanie i testowanie urządzeń elektronicznych,

      • Obsługa frezarki CNC,

      • Przygotowanie zamówień do wysyłki,

      • Nadzór jakościowy nad powierzonymi zadaniami produkcyjnymi.

      Wymagania

      • Zdolności manualne,
      • Obsługa urządzeń CNC,
      • Umiejętność lutowania,
      • Dobra organizacja pracy własnej,
      • Odpowiedzialność za powierzone zadania, terminowość,
      • Mile widziane wykształcenie średnie elektroniczne lub średnie techniczne,
      • Możliwość pracy w godz. 6.00 - 14.00 oraz 12.00-20.00.

      Oferujemy

      • Umowa o pracę,
      • Stałe wynagrodzenie + premia za wyniki,
      • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
      • Brak dress code’u,
      • Możliwość uzyskania uprawnień.

Pracodawcy w Wrocławiu