Czy to Twoja firma?

DANIEL PAWLIK FIRMA BUDOWLANA GEJZER praca

Chrząstowice

Jesteśmy DANIEL PAWLIK FIRMA BUDOWLANA GEJZER, z siedzibą w malowniczych Chrząstowicach, gdzie od 2011 roku tworzymy solidne fundamenty dla przestrzeni publicznych i prywatnych. Nasza specjalność to sztuka brukarstwa, w której łączymy tradycję z nowoczesnością, tworząc trwałe i estetyczne powierzchnie.


Nasza pasja przekłada się na każdy realizowany projekt. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi układania kostki brukowej, kamienia naturalnego i granitu. Zajmujemy się tworzeniem funkcjonalnych i pięknych przestrzeni, takich jak drogi, podjazdy, parkingi, chodniki, alejki i ścieżki. Rozumiemy, że są to nie tylko elementy infrastruktury, ale także ważne aspekty codziennego życia i pracy, które wpływają na komfort i bezpieczeństwo.

W naszej pracy nie ograniczamy się jedynie do powierzchni. Budujemy również trwałe murki i ogrodzenia, które zapewniają prywatność i bezpieczeństwo, a jednocześnie są ozdobą każdej posesji. W zakres naszych usług wchodzą także wszelkie roboty ziemne, w tym odwodnienia, drenaże, kanalizacje, a także utwardzanie terenu i zagęszczanie gruntu. Rozumiemy, jak ważne jest solidne przygotowanie podłoża, dlatego zawsze kładziemy nacisk na jakość wykonania.

Nasze doświadczenie i zaangażowanie w każdy detal sprawiają, że możemy z dumą patrzeć na efekty naszej pracy, które służą ludziom przez lata. Dbamy o to, by nasze realizacje były nie tylko funkcjonalne, ale i harmonijnie wpisywały się w otaczającą przestrzeń.

Zapraszamy do współpracy z nami – DANIEL PAWLIK FIRMA BUDOWLANA GEJZER. Razem stworzymy przestrzeń, która będzie służyć i cieszyć oko przez wiele lat.

DANIEL PAWLIK FIRMA BUDOWLANA GEJZER najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja serwis / montaż

Oferty pracy DANIEL PAWLIK FIRMA BUDOWLANA GEJZER

Praca alert - powiadomienia

Praca DANIEL PAWLIK FIRMA BUDOWLANA GEJZER

 • Brukarz

  DANIEL PAWLIK FIRMA BUDOWLANA GEJZER
  • Wadowice
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DANIEL PAWLIK FIRMA BUDOWLANA GEJZER

Siedziba główna

DANIEL PAWLIK FIRMA BUDOWLANA GEJZER poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
DANIEL PAWLIK FIRMA BUDOWLANA GEJZER
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Kraków
 2. Bielsko-Biała
 3. Wadowice
 4. Katowice
 5. Warszawa
 6. Bydgoszcz
 7. Krapkowice
 8. Koszalin
 9. Łódź
 10. Poznań

Data aktualizacji: 01.07.2024

Pracodawcy w Chrząstowicach