Czy to Twoja firma?

BANK SPÓŁDZIELCZY W PIWNICZNEJ - ZDROJU praca

Piwniczna-Zdrój

Witajcie w Banku Spółdzielczym w Piwnicznej-Zdroju, miejscu z ponad stuletnią tradycją, które od samego początku swojego istnienia jest integralną częścią lokalnej społeczności. Nasza historia rozpoczęła się w 1905 roku, kiedy to ks. Jan Dagnan zainicjował założenie Spółki Oszczędności i Pożyczek w Piwnicznej, by z czasem ewoluować i dostosować się do zmieniających się potrzeb naszych klientów. Przez lata zmienialiśmy nazwy, od “Kasy Stefczyka” po Gminną Kasę Spółdzielczą, aż w końcu w 1962 roku przyjęliśmy obecną nazwę – Bank Spółdzielczy w Piwnicznej.

Jesteśmy dumni z naszego uniwersalnego charakteru działalności bankowej, który pozwala nam służyć zarówno indywidualnym klientom, jak i przedsiębiorstwom. Nasze usługi obejmują karty płatnicze oraz rozliczenia elektroniczne ELIXIR, co świadczy o naszym zaangażowaniu w nowoczesne technologie i wygodę naszych klientów. W 1993 roku zainwestowaliśmy w komputeryzację, by jeszcze bardziej usprawnić naszą pracę i podnieść standardy obsługi.

Jako bank zrzeszony w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A., cieszymy się stabilną pozycją na rynku, a nasz własny budynek, otwarty w 1984 roku, jest wizytówką nowoczesności i dostosowania do współczesnych potrzeb. To tu, w sercu malowniczego Piwnicznej-Zdroju, tworzymy historię bankowości, opierając się na solidnych fundamentach i doświadczeniu.

Nie tylko finanse są dla nas ważne – rozumiemy, że odpoczynek i regeneracja są kluczowe dla każdego z nas. Dlatego też prowadzimy ośrodek wypoczynkowy, który oferuje 29 miejsc noclegowych, zapewniając naszym klientom i ich rodzinom możliwość relaksu w pięknych okolicznościach przyrody.

Nasze zaangażowanie w lokalną społeczność zostało uhonorowane złotą odznaką „Za zasługi dla województwa nowosądeckiego”, co jest dla nas źródłem ogromnej dumy i motywacji do dalszego działania.

W Banku Spółdzielczym w Piwnicznej-Zdroju zawsze stawiamy na osobiste podejście, zaufanie i zrozumienie potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a każdy klient jest traktowany z indywidualnym szacunkiem. Razem tworzymy przyszłość bankowości spółdzielczej.

BANK SPÓŁDZIELCZY W PIWNICZNEJ - ZDROJU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy BANK SPÓŁDZIELCZY W PIWNICZNEJ - ZDROJU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BANK SPÓŁDZIELCZY W PIWNICZNEJ - ZDROJU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BANK SPÓŁDZIELCZY W PIWNICZNEJ - ZDROJU

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
BANK SPÓŁDZIELCZY W PIWNICZNEJ - ZDROJU
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BANK SPÓŁDZIELCZY W PIWNICZNEJ - ZDROJU - oferty archiwalne

  • Doradca klienta w zespole ds. sprzedaży i obsługi klienta

    • Piwniczna-Zdrój
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Aktywna sprzedaż i promocja produktów i usług, które oferuje Bank zgodnie z planami sprzedażowymi. Pozyskiwanie nowych klientów. Utrzymanie pozytywnych relacji z klientami i współpracownikami. Bieżąca obsługa klientów zgodnie z przyjętymi standardami, kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży bankowej, nastawienie na osiągnięcie celu i konsekwencja w działaniu. Praca w Piwnicznej-Zdroju w godz. 7.00-15.00, 9.00-17.00. Kontakt tel. 184464018, e-mail: rekrutacja@bspiwniczna.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
      • Uprawnienia: Microsoft Office Word
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży bankowej, nastawienie na osiągnięcie celu i konsekwencja w działaniu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Piwnicznej-Zdroju