VITA-FRESH POLSKA SP. Z O.O.

Czy to Twoja firma?

VITA-FRESH POLSKA sp. z o.o. praca

Oława

Witajcie w świecie Vita-Fresh Polska, gdzie natura spotyka się z pasją i nowoczesnością. Nasza historia rozpoczęła się w malowniczym Puszczykowie, w sercu Polski, gdzie w lipcu 2022 roku zrodziła się wizja firmy, która łączy tradycyjne metody uprawy z innowacyjnym podejściem do rolnictwa.

Jako młoda firma, jesteśmy dumni z naszej specjalizacji w uprawie zbóż i roślin oleistych, które są fundamentem zdrowego odżywiania i ekosystemu. Nasza oferta jest jednak znacznie szersza i obejmuje także uprawę różnorodnych warzyw, w tym soczystych melonów, odżywczych roślin korzeniowych i sycących bulw. W naszych polach, gdzie ziemia jest pielęgnowana z największą troską, kiełkują rośliny, które trafiają na stoły konsumentów w całej Polsce.

Nie ograniczamy się jednak tylko do upraw roślinnych. VITA-FRESH POLSKA to także miejsce, gdzie z szacunkiem i dbałością o dobrostan zajmujemy się chowem i hodowlą bydła, bawołów oraz innych zwierząt. Wierzymy, że harmonijne współistnienie z naturą i odpowiedzialność za naszych mniejszych braci to klucz do zrównoważonego rozwoju.

Choć nasza firma jest stosunkowo młoda, to nasze ambicje i zaangażowanie w rozwój rolnictwa są wielkie. Dążymy do tego, aby stać się rozpoznawalnym i cenionym producentem w branży, który jest synonimem jakości i świeżości. Każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze produkty były wyborem numer jeden dla tych, którzy cenią sobie zdrowe, naturalne i pełne smaku składniki.

W VITA-FRESH POLSKA rozumiemy, że sukces w rolnictwie to nie tylko plony, ale także relacje – z naszymi pracownikami, partnerami i przede wszystkim z klientami. Chcemy, aby każdy, kto wybiera nasze produkty, czuł się częścią naszej rolniczej rodziny, dzieląc z nami wartości takie jak szacunek do ziemi, pasja do uprawy i miłość do natury.

Zapraszamy Was do śledzenia naszej podróży w rolnictwie, gdzie każdy dzień to nowa strona w naszej historii, pisana z myślą o lepszej przyszłości dla nas wszystkich. Razem z VITA-FRESH POLSKA odkryjcie na nowo smak i jakość prosto z polskiej ziemi.

VITA-FRESH POLSKA SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy VITA-FRESH POLSKA SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca VITA-FRESH POLSKA SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Mapa VITA-FRESH POLSKA SP. Z O.O.

Adres rejestrowy

VITA-FRESH POLSKA SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa
  3. Olawa
  4. Poznań
  5. Katowice
  6. Kraków
  7. Brzeg
  8. Łódź
  9. Jelcz-Laskowice
  10. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca VITA-FRESH POLSKA SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Traktorzysta

    • Oława
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Jesteśmy firmą rodzinną, która od czterech pokoleń zajmuję się uprawami rolniczymi oraz ogrodnictwem. Jesteśmy jednym z największych plantatorów ogórków i trawników w rolce w Polsce. Nasza stale rozwijająca się firma poszukuje nowych, ambitnych oraz zaangażowanych pracowników, którzy chcą stać się częścią firmy odnoszącej sukcesy.

      Miejsce pracy: Ścinawa k. Oławy

      Zakres obowiązków

      • prace rolne traktorem
      • transport plonów traktorem
      • niekiedy załadunek i rozładunek plonów

      Wymagania

      • warunek konieczny: uprawnienia na prawo jazdy kategorii B,T
      • doświadczenie w pracy jako traktorzysta lub na podobnym stanowisku w uprawach
      • umiejętność samodzielnej oraz poprawnej pracy
      • zaangażowania w powierzone obowiązki
      • dbałość o sprzęt

      Oferujemy

      • praca z nowoczesnym sprzętem rolniczym (praca na traktorze marki: John Deere, Claas)
      • dobrze skorygowane wynagrodzenie
      • pracę z perspektywą na przyszłość
      • możliwość zdobycia doświadczenia
      • miłą atmosferę
  • Pracownik do spraw administracji z językiem niemieckim

    • Oława
    • Jesteśmy jednym z największych plantatorów ogórków i trawników w rolce w Polsce. Nasza stale rozwijająca się firma poszukuje zaangażowanych, ambitnych pracowników, którzy chcą stać się częścią firmy odnoszącej sukcesy. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko Pracownik do spraw administracji ze znajomością języka niemieckiego.

      Miejsce pracy: Ścinawa k. Oławy.

      • realizacja powierzonych zadań przez przełożonych,
      • kontakt z klientami
      • wystawianie i kompletowanie dokumentów
      • współpraca z działem księgowości.

      Wymagania

      • znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
      • komunikatywność,
      • umiejętność pracy w zespole,
      • dobra znajomość obsługi MS Office,
      • obsługa sprzętu biurowego.

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie,
      • miłą atmosferę w firmie,
      • pracę w zespole nastawionym na współpracę,
      • możliwość rozwoju.

Pracodawcy w Oławie