Czy to Twoja firma?

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ DYNÓW praca

Dynów
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ DYNÓW najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Opiekun Dynów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ DYNÓW

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ DYNÓW

Mapa MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ DYNÓW

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ DYNÓW
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Rzeszów
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ DYNÓW - oferty archiwalne

  • Osoba świadcząca usługi tzw. "pomocy sąsiedzkiej"

    • Dynów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Pomoc w zaspokajaniu podstawowych potrzeb życiowych.
      Czynności związane z utrzymaniem higieny osobistej podopiecznego.
      Czynności związane z utrzymaniem higieny otoczenia .
      Opieka i pielęgnacja zgodnie z zaleceniami lekarza.
      Zapewnienie kontaktu z otoczeniem.

      Wymagania

      • Inne wymagania: MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU, PRACA W SOBOTY NIEDZIELE I ŚWIĘTA

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 22,80 zł/h

    • Dynów