HolisMed Olszowy Łukasz

Czy to Twoja firma?

HolisMed Olszowy Łukasz praca

Nisko

W związku z dynamicznym rozwojem Gabinetu HolisMed Fizjoterapia i Rehabilitacja & Komora hiperbaryczna poszukujemy osoby na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA do pracy w gabinecie lub rehabilitacji w warunkach domowych

Miejsce pracy – gabinet do uzgodnienia (gabinet w Nisku lub w Nowej Sarzynie),

Rehabilitacja w warunkach domowych – powiat do uzgodnienia (powiat leżajski, niżański lub stalowowolski).

HolisMed Olszowy Łukasz najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fizjoterapeuta Nisko
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy HolisMed Olszowy Łukasz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HolisMed Olszowy Łukasz

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Nowoczesne biuro
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Strefa relaksu
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Świeża kawa z ekspresu

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa HolisMed Olszowy Łukasz

Siedziba główna

Oddział Nowa Sarzyna

Praca HolisMed Olszowy Łukasz - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta

    • Nisko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 6 500-13 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Gabinet:

      • Praca z Pacjentem indywidualnym w toku 55-cio minutowym,
      • Długofalowe prowadzenie pacjentów,
      • Udzielanie konsultacji z zakresu fizjoterapii,
      • Rozpisywanie ćwiczeń,
      • Obsługa nowoczesnych aparatów fizjoterapeutycznych.

      Rehabilitacja w warunkach domowych:

      • Realizacja cyklu terapeutycznego w domu pacjenta według wskazań Lekarza, Specjalisty,
      • Prowadzenie dokumentacji medycznej wg obowiązujących przepisów.

      Wymagania

      Gabinet:

      • Tytuł magistra oraz prawo wykonywania zawodu (PWZ),
      • Doświadczenie w pracy z Pacjentem indywidualnym,
      • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
      • Ukończone szkolenia np. terapii manualnej,
      • Dyspozycyjność, komunikatywność, otwartość,
      • Wysoka kultura osobista.

      • Wykształcenie kierunkowe (lic/mgr fizjoterapii),
      • Prawo wykonywania zawodu,
      • Wymagane prawo jazdy kat.B oraz własny samochód.

      Oferujemy

      Gabinet:

      • Wynagrodzenie na podstawie umowy według własnych preferencji (umowy o pracę, umowy zlecenie, umowy o świadczenie usług) na bardzo korzystnych warunkach,
      • Własny gabinet, niezbędne narzędzia do pracy,
      • Możliwość stałego rozwoju zawodowego,
      • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,
      • Pracę na zaawansowanych technologicznie aparatach (np. fala uderzeniowa, komora hiperbaryczna, laser wysokoenergetyczny, terapia radiofalowa TECAR, aparat USG),
      • Dużą samodzielność działania,
      • Możliwości dodatkowego kształcenia w postaci odbywania szkoleń branżowych,
      • Dofinansowanie do kursów,
      • Możliwość pracy na część etatu lub w pełnym wymiarze godzin.

      • Możliwość dodatkowej pracy z pacjentami indywidualnymi w jednym z gabinetów w Nisku lub Nowej Sarzynie,
      • Elastyczne godziny pracy,

      Rodzaj pracy: Do uzgodnienia (praca dodatkowa/pełny etat)

      Wynagrodzenie: 6 500,00zł - 13 000,00zł miesięcznie (brutto)

Pracodawcy w Nisku