Firma Handlowo Usługowa ROGOWSKI, Tomasz Rogowski

Czy to Twoja firma?

Firma Handlowo Usługowa ROGOWSKI, Tomasz Rogowski praca

Kunowice

Szukasz stałej pracy ? Chciałbyś dorobić do swojej pensji ?

Szukamy Sprzedawców do wyjątkowego i innowacyjnego sklepu Żabka na obrzeżach Słubic.

Czego oczekujemy:

  • Obsługa Klienta

• Aktywna sprzedaż wedle standardów sieci - premiowana

• Dbanie o prawidłową ekspozycję sprzedawanych produktów

• Przestrzeganie standardów sieci

Co oferujemy:

  • elastyczny grafik

  • system premiowy

  • praca w małym zespole

  • możliwość awansu

  • ubezpieczenie na życie - opcja

  • karta benefit sport - opcja

Dołącz do grona Sprzedawców sklepu sieci Żabka w niecodziennej, innowacyjnej i prestiżowej, odsłonie !

Nie spełniasz wszystkich kryteriów, ale nadal uważasz, że Twoja kandydatura jest dobra? Prosimy aplikuj żeby dać naszemu zespołowi rekruterskiemu możliwość sprawdzenia Twoich kompetencji oraz dowiedzenia się więcej na temat tego, co możesz wnieść do zespołu Żabki. W Żabce zależy nam na tym aby każda osoba, która przechodzi przez proces rekrutacji miała poczucie, że mogła w pełni pokazać swoje umiejętności, kompetencje i potencjał. Siła Żabki pochodzi z unikatowości każdej osoby oraz wzajemnego szacunku i otwartości na różnorodność. Do aplikowania zapraszamy każdą osobę, niezależnie od wieku, płci, stopnia sprawności, płci, sytuacji rodzinnej, religii, orientacji seksualnej, narodowości itp

Firma Handlowo Usługowa ROGOWSKI, Tomasz Rogowski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Kunowice
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Firma Handlowo Usługowa ROGOWSKI, Tomasz Rogowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Handlowo Usługowa ROGOWSKI, Tomasz Rogowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Firma Handlowo Usługowa ROGOWSKI, Tomasz Rogowski

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Poznań
  4. Bielsko-Biała
  5. Lublin
  6. Nowy Sącz
  7. Siemiatycze
  8. Kraków
  9. Gliwice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Firma Handlowo Usługowa ROGOWSKI, Tomasz Rogowski - oferty archiwalne

  • Sprzedawca - nowy format sklepu

    • Kunowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 000-4 500 zł / mies.
    • Szukasz stałej pracy ? Chciałbyś dorobić do swojej pensji ?

      Zakres obowiązków

      obsługa Klienta

      aktywna sprzedaż wedle standardów sieci - premiowana

      przestrzeganie standardów sieci

      dbanie o prawidłową ekspozycję sprzedawanych produktów

      Wymagania

      operatywność

      uśmiech na twarzy

      chęć pracy w zespole

      Oferujemy

Pracodawcy w Kunowicach