Akademia Pod Aniołkami sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Akademia Pod Aniołkami sp. z o.o. praca

Warszawa

Akademia Pod Aniołkami sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy Akademia Pod Aniołkami sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Akademia Pod Aniołkami sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera
  • Szkolenie stanowiskowe

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa Akademia Pod Aniołkami sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Akademia Pod Aniołkami sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Ozarów Mazowiecki

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Akademia Pod Aniołkami sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Zatrudnimy OPIEKUNA do opieki nad dziećmi do lat 3

    • Ożarów Mazowiecki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • "Akademia Pod Aniołkami" przyjmie do punktu opieki w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Partyzantów. Strona

      Zakres obowiązków

      • zapewnienie dzieciom opieki w warunkach bytowych zbliżonych do warunków domowych
      • zagwarantowanie właściwej opieki pielęgnacyjnej oraz edukacyjnej, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb dziecka
      • prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych i edukacyjnych, uwzględniających rozwój psychomotoryczny dziecka, właściwych do wieku dziecka
      • współpraca z rodzicami dzieci, w szczególności przez: korzystanie z pomocy rodziców w sprawowaniu opieki nad dziećmi w czasie prowadzenia zajęć; prowadzenie konsultacji i udzielanie porad rodzicom w zakresie pracy z dziećmi
      • wykonywanie codziennych czynności higieniczno-opiekuńczych związanych z opieką nad dziećmi z zakresu: karmienia, mycia, układania do snu, przewijania itp.

      Wymagania

      • Doświadczenie pracy z dziećmi w wieku do lat 3

      ATUTEM BĘDZIE ODBYTE:

      • 160-godzinne szkolenie na dziennego opiekuna lub
      • 40-godzinne szkolenie uzupełniające, w tym z zakresu udzielania dziecku pierwszej pomocy, jeżeli posiada kwalifikacje pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo wychowawczego

      Oferujemy

      • Umowę po odbyciu okresu próbnego ,
      • Godne wynagrodzenie
      • Atmosferę w miejscu pracy.

      Zainteresowane osoby proszę o wysyłanie CV

Pracodawcy w Warszawie