Czy to Twoja firma?

P.P.H.U RAJ KRZYSZTOF SZOPIAK praca

Lubenia

Witaj! Pozwól, że przedstawię Ci naszą historię. Jesteśmy P.P.H.U RAJ KRZYSZTOF SZOPIAK, rodzinna firma z siedzibą w malowniczej Lubenii. Nasza przygoda zaczęła się od pasji do tworzenia wysokiej jakości produktów spożywczych, które dostarczają nie tylko niezbędnych składników odżywczych, ale także radości i satysfakcji z ich spożywania.

Specjalizujemy się w produkcji pieczywa, bo wiemy, że nic nie równa się z zapachem świeżo upieczonego chleba. Nasze wypieki to połączenie tradycyjnych receptur z nowoczesnymi technologiami, dzięki czemu każdy kęs jest pełen smaku i świeżości. Ale to tylko początek naszej oferty.

Jesteśmy dumni z naszego szerokiego asortymentu, który obejmuje zarówno sprzedaż hurtową owoców i warzyw, jak i detaliczną różnorodnych artykułów spożywczych. W naszych sklepach znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz – od świeżego mięsa i wędlin, po wyborne wypieki, słodkości i napoje. Zależy nam, aby każdy klient znalazł u nas coś dla siebie.

Rozumiemy również, jak ważna jest wygoda, dlatego oferujemy produkty na straganach i targowiskach, gdzie możesz poczuć lokalny klimat i wybrać to, co najlepsze. A jeśli potrzebujesz dostarczyć towary w inne miejsce, nasz transport drogowy towarów działa niezawodnie i sprawnie, zapewniając, że produkty dotrą na czas i w idealnym stanie.

Nie zapominamy także o znaczeniu przestrzeni, w której żyjemy i pracujemy. Dlatego zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami, dbając o to, by były one nie tylko funkcjonalne, ale i przyjazne dla ludzi oraz środowiska.

W P.P.H.U RAJ KRZYSZTOF SZOPIAK cenimy sobie zaufanie naszych klientów i dążymy do tego, aby nasze produkty i usługi były zawsze najwyższej jakości. Jesteśmy przekonani, że odpowiedzialność, zaangażowanie i ciężka praca to klucz do sukcesu. Zapraszamy Cię do doświadczenia naszej pasji do żywności i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się tym, co najlepsze z naszej oferty.

P.P.H.U RAJ KRZYSZTOF SZOPIAK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Lubenia
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy P.P.H.U RAJ KRZYSZTOF SZOPIAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.P.H.U RAJ KRZYSZTOF SZOPIAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca P.P.H.U RAJ KRZYSZTOF SZOPIAK - oferty archiwalne

  • Sprzedawca- bistro, możliwość zatrudnienia obywateli ukrainy

    P.P.H.U RAJ KRZYSZTOF SZOPIAK
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      do uzgodnienia

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lubeni