Usługi Pogrzebowe Elizjum Sylwia Siwczyk

Czy to Twoja firma?

Usługi Pogrzebowe Elizjum Sylwia Siwczyk praca

Warszawa

W sercu Warszawy, gdzie tradycja splata się z nowoczesnością, Usługi Pogrzebowe Elizjum Sylwia Siwczyk od 2012 roku stoją na straży godnego pożegnania bliskich. Jesteśmy firmą, która z szacunkiem i troską podchodzi do potrzeb każdej rodziny, oferując wsparcie w najtrudniejszych chwilach.

Nasza historia zaczęła się dziewięć lat temu, a od tego czasu nieustannie dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem zarówno wysokiej jakości, jak i dostępności cenowej. Zdobyliśmy zaufanie klientów, stając się najtańszym zakładem pogrzebowym w Warszawie, który nie ustępuje pod względem nowoczesności infrastruktury i poziomu świadczonych usług.

W naszej ofercie znajdą Państwo pełen zakres usług pogrzebowych, od całodobowego transportu zwłok, przez kompleksową organizację ceremonii pogrzebowych, po sprzedaż trumien, urn i akcesoriów. Zawsze z poszanowaniem indywidualnych uczuć i przekonań religijnych naszych klientów. Nasze nowoczesne karawany marki Mercedes gwarantują bezpieczny transport zmarłych zarówno na terenie kraju, jak i międzynarodowo.

Jesteśmy dumni, że możemy oferować usługi na najwyższym poziomie, zachowując przy tym przystępność cenową. Nasze zaangażowanie w pomoc rodzinom w żałobie jest niezachwiane, a nasza praca to nie tylko zawód, ale przede wszystkim powołanie.

W Usługach Pogrzebowych Elizjum Sylwia Siwczyk zawsze stawiamy na pierwszym miejscu potrzeby naszych klientów, dbając o to, by każde pożegnanie było pełne godności i szacunku. Zapraszamy do kontaktu – jesteśmy tutaj, aby wspierać Państwa w każdej chwili.

Usługi Pogrzebowe Elizjum Sylwia Siwczyk najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Usługi Pogrzebowe Elizjum Sylwia Siwczyk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi Pogrzebowe Elizjum Sylwia Siwczyk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Usługi Pogrzebowe Elizjum Sylwia Siwczyk

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Pruszków
  3. Bydgoszcz
  4. Łódź
  5. Piaseczno
  6. Radzymin
  7. Wrocław
  8. Kobyłka
  9. Konstancin-Jeziorna
  10. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Usługi Pogrzebowe Elizjum Sylwia Siwczyk - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 3 563-4 000 zł / mies.
    • Poszukujemy osoby chcącej podjąć długofalową współpracę, dobrze zorganizowanej, empatycznej, solidnej, pracowitej, lubiącej pracę z ludźmi, bystrej i potrafiącej działać pod presją czasu.

      Zakres obowiązków

      -Obsługa Klientów pogrążonych w żałobie

      -Organizacja pogrzebów

      -wprowadzanie danych do systemu

      -drukowanie dokumentów

      -godne reprezentowanie firmy w biurze i poza nim

      -dbanie o porządek w biurze i o ekspozycję

      -tworzenie artykułów promujących firmę w internecie

      -przedstawianie ofert Klientom

      -wykonywanie tabliczek pogrzebowych, klepsydr, obrazków

      -wystawianie faktur

      -kompletowanie dokumentów do Zusu itp.

      -kontakt z prosektoriami, Zusem, kancelariami i Zarządami Cmentarzy

      -ustalanie terminów pogrzebu, kremacji

      -logistyka

      -pomoc i doradztwo w wyborze akcesoriów funeralnych i kwiatów

      Wymagania

      -empatia

      -umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych: skanera, drukarki

      -wysoka kultura osobista

      -sumienność

      -dobra organizacja pracy

      -otwartość

      -dyspozycyjność

      -mile widziane prawo jazdy kat.B

      Oferujemy

      -pracę w miłym, zgranym zespole

      -koleżeńską atmosferę

      -stałe godziny pracy

      -wyremontowane, ogrzewane biuro

      -dogodną lokalizację

      -zatrudnienie na podstawę umowy o pracę

      -dni ustawowo wolne od pracy niepracujące

      -praca od pn.-pt. w godzinach 8.30-16.30 lub 9.00-17.00

Pracodawcy w Warszawie