Czy to Twoja firma?

PAWEŁ KOTONIAK - KOTONIAK BUDOWNICTWO PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE praca

Bogdanówka

Od ponad dwóch dekad PAWEŁ KOTONIAK - KOTONIAK BUDOWNICTWO PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE kształtuje krajobraz polskiej architektury, dostarczając niezawodne rozwiązania budowlane. Nasza historia zaczęła się w 1997 roku, kiedy to z pasji do tworzenia i determinacji w dążeniu do doskonałości, zrodziła się firma, która dzisiaj jest synonimem solidności i innowacyjności w branży.


Specjalizujemy się w szerokim spektrum usług budowlanych, od wznoszenia budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, przez budowę dróg szynowych, mostów, tuneli, aż po realizację skomplikowanych projektów rurociągów przesyłowych oraz innych obiektów inżynierii lądowej i wodnej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również usługi rozbiórkowe, przygotowanie terenu pod budowę oraz kompleksowe prace wykończeniowe, w tym instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, cieplne, gazowe i klimatyzacyjne.

Z dumą patrzymy na nasze dotychczasowe osiągnięcia, które są wynikiem zaangażowania i ciężkiej pracy całego zespołu. Nasze projekty odzwierciedlają dążenie do perfekcji, a każde zlecenie traktujemy z indywidualnym podejściem, zapewniając najwyższą jakość i zadowolenie klientów. Nasze doświadczenie i profesjonalizm przekładają się na zaufanie, jakim obdarzają nas zarówno klienci indywidualni, jak i duże korporacje.

Jesteśmy firmą, która łączy tradycję z nowoczesnością, nieustannie poszukując innowacyjnych rozwiązań, które umożliwiają nam realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Zawsze stawiamy na rozwój, doskonaląc nasze umiejętności i poszerzając zakres oferowanych usług.

Wierzymy, że nasza praca to nie tylko budowanie ścian, ale tworzenie przestrzeni, w których ludzie będą żyć, pracować i czerpać radość. To odpowiedzialność, którą traktujemy z największym poważaniem, dbając o każdy detal i bezpieczeństwo na każdym etapie realizacji projektu.

Zapraszamy do współpracy z PAWEŁ KOTONIAK - KOTONIAK BUDOWNICTWO PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a zadowolenie klienta jest naszym największym sukcesem.

PAWEŁ KOTONIAK - KOTONIAK BUDOWNICTWO PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy PAWEŁ KOTONIAK - KOTONIAK BUDOWNICTWO PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PAWEŁ KOTONIAK - KOTONIAK BUDOWNICTWO PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE

Mapa PAWEŁ KOTONIAK - KOTONIAK BUDOWNICTWO PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE

Siedziba główna

PAWEŁ KOTONIAK - KOTONIAK BUDOWNICTWO PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PAWEŁ KOTONIAK - KOTONIAK BUDOWNICTWO PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Rzeszów
  3. Warszawa
  4. Gliwice
  5. Bielsko-Biała
  6. Myślenice
  7. Katowice
  8. Koszalin

Data aktualizacji: 01.06.2024