Czy to Twoja firma?

Marek Ostrowski praca

Zawoja

Jako Marek Ostrowski, jestem dumny z tego, co udało mi się osiągnąć w świecie biznesu. Moja podróż rozpoczęła się od współzałożenia firmy Luxon LED, która z czasem wyrosła na dojrzałą i zyskowną markę w branży oświetleniowej. Nasze produkty LED dla przemysłu są dowodem na to, że innowacyjność i jakość mogą iść w parze z sukcesem komercyjnym.

Nie mniej ważna jest dla mnie firma Prosoma, którą założyłem pięć lat temu. Nasza aplikacja dla pacjentów onkologicznych to nie tylko technologia – to przede wszystkim wsparcie dla tych, którzy zmierzą się z rakiem. Pomagamy im radzić sobie z lękiem, stresem i depresją, co ma udowodniony efekt terapeutyczny. To inicjatywa, która zyskała uznanie i wsparcie finansowe, a nasza aplikacja jest przepisywana na receptę w Niemczech.

Również firma 1Strike, z którą jestem związany, odgrywa ważną rolę w mojej działalności. Pracujemy nad prototypem modułu sztucznej inteligencji, który ma potencjał zmienić oblicze istniejących platform informatycznych. Nasz zespół składa się z ekspertów w dziedzinie AI, uczenia maszynowego i głębokiego uczenia, co pozwala nam tworzyć rozwiązania na najwyższym poziomie.

Moje doświadczenie międzynarodowe, zdobyte podczas pracy jako korespondent, a także wyróżnienia, takie jak Order Legii Honorowej, są odzwierciedleniem pasji, z jaką podchodzę do każdego aspektu mojej kariery. Zarówno w Luxon LED, Prosoma, jak i 1Strike, stawiamy na innowacje, jakość i przede wszystkim na pozytywny wpływ naszej pracy na życie innych.

Zespół Prosoma wzrósł w tym roku o jedenaście osób, co świadczy o naszym rozwoju i zaangażowaniu w tworzenie wartościowych rozwiązań. Wierzymy, że nasza praca ma sens i przynosi realne korzyści, zarówno w obszarze zdrowia, jak i technologii.

Nasze produkty i usługi są wynikiem ciężkiej pracy, pasji i przekonania, że każde wyzwanie można przekuć w sukces. Zapraszam do śledzenia naszych działań i dołączenia do grona tych, którzy wierzą, że innowacja i empatia mogą iść w parze.

Oferty pracy Marek Ostrowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Marek Ostrowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Marek Ostrowski

Siedziba główna

Praca Marek Ostrowski - oferty archiwalne

  • Kierowca c, c+e

    Marek Ostrowski
    • Zawoja
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Transport towarów na terenie kraju oraz do Czech i na Słowację.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C, Prawo jazdy kat. C + E

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zawoi