Fabryka Języka Katarzyna Nosek

Czy to Twoja firma?

Fabryka Języka Katarzyna Nosek praca

Wrocław

Witaj w Fabryce Języka, miejscu, gdzie słowa i języki ożywają w rękach pasjonatów komunikacji i edukacji. Jestem Katarzyna Nosek, założycielka tej wyjątkowej przestrzeni edukacyjnej, która od 2016 roku rozświetla krajobraz Wrocławia swoją obecnością na ulicy Maślickiej 207.

Nasza misja jest prosta, ale ambitna – otwieramy drzwi do świata, w którym bariery językowe przestają istnieć. Specjalizujemy się w nauczaniu języków obcych, oferując kursy grupowe oraz lekcje online, które są dostosowane do potrzeb i poziomu każdego ucznia. Nasze metody nauki, w tym szybka metoda shadowing, pozwalają na efektywne przyswajanie nowego materiału, co sprawia, że język staje się narzędziem, a nie przeszkodą.

Jesteśmy dumni z naszej oferty profesjonalnych tłumaczeń tekstów – od technicznych po medyczne i ogólne, a także tłumaczeń poświadczone. Nasza ekspertyza i precyzja w każdym słowie to wynik lat doświadczenia i głębokiego zrozumienia potrzeb naszych klientów.

W Fabryce Języka każdy szczegół ma znaczenie. Jesteśmy przekonani, że język to nie tylko reguły gramatyczne i słownictwo, ale przede wszystkim ludzie i ich historie. Dlatego nasze podejście jest osobiste, a nauka dostosowana do indywidualnych potrzeb.

Chociaż nasza historia zaczęła się zaledwie kilka lat temu, nasze korzenie w edukacji językowej są głębokie i stale rosną. Wrocław to nasz dom, ale nasze ambicje i usługi przekraczają granice, dotykając serc i umysłów ludzi pragnących poszerzyć swoje horyzonty.

Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, gdzie każdy może znaleźć miejsce dla siebie, niezależnie od tego, czy jesteś początkujący, czy zaawansowany w nauce języka. W Fabryce Języka każdy dzień to nowa okazja do nauki, odkrywania i łączenia się z innymi przez wspólny język.

Fabryka Języka Katarzyna Nosek najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Lektor Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Fabryka Języka Katarzyna Nosek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Fabryka Języka Katarzyna Nosek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Młodszy specjalista ds. marketingu

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Lektor języka obcego

    Edoo Online sp. z o.o. sp.k.
    • cała Polska
    • kontrakt b2b
    • 2 800-8 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa Fabryka Języka Katarzyna Nosek

Siedziba główna

Praca Fabryka Języka Katarzyna Nosek - oferty archiwalne

  • Lektor języka angielskiego - Wrocław + online

    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • 60-70 zł / godz.
    • FABRYKA JĘZYKA ogłasza dodatkową rekrutację i poszukuje komunikatywnych lektorów języka angielskiego do pracy hybrydowej: stacjonarnie przy ul. Racławickiej we Wrocławiu i online.

      Na ten moment rekrutujemy osoby szukające zarówno pracy w pełnym wymiarze godzin (stawka miesięczna to nawet ok. 8000zł) jak i dodatkowej.

      Prosimy o przesłanie CV z dodatkową informacją o dyspozycyjności oraz obecnym statusie (student, praca na umowy lub B2B).

      Zakres obowiązków

      • Nauczanie języka angielskiego z pasją i energią :)
      • Korzystanie z podstawowych narzędzi i materiałów do nauczania (wszystkiego nauczymy na bezpłatnym szkoleniu)
      • Minimum formalności - wpisanie tematu, tego co trzeba powtórzyć, obecności i zadania domowego do dziennika online

      Wymagania

      • Poszukujemy otwartych i kreatywnych lektorów ze znajomością języka angielskiego na poziomie zaawansowanym, po lub w trakcie studiów filologicznych lub pokrewnego kierunku albo posiadających certyfikat (przynajmniej CAE).
      • Najważniejsza jednak jest dla nas PASJA do nauczania.
      • Umiejętność wykorzystania nowoczesnych technologii w nauczaniu będzie dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      • Zapewniamy szkolenia metodyczne,
      • początkową stawkę - w zależności od liczebności grupy - 60-70zł za godzinę zajęć,
      • bloki zajęć,
      • zawsze terminowe wypłaty,
      • wszelkie materiały,
      • stałą pomoc metodyczną,
      • nieformalną, przyjazną atmosferę. :)

Pracodawcy w Wrocławiu