Czy to Twoja firma?

ATERIMA Europe sp. z o.o. Sp. k. praca

Kraków

Jesteśmy Grupą ATERIMA – twoim zaufanym partnerem w dziedzinie opieki domowej oraz rekrutacji i zatrudniania pracowników. Od ponad dekady, z naszą centralą w sercu Krakowa, przodujemy w branży opiekuńczej, co potwierdza nasza pozycja lidera na portalu opiekunki24.pl.

Nasze usługi opieki domowej, ATERIMA care oraz ATERIMA MED, są dedykowane osobom starszym i niesamodzielnym, którzy potrzebują wsparcia w codziennym życiu. Rozumiemy, że każdy człowiek jest inny, dlatego nasze usługi są tak samo unikalne jak potrzeby naszych klientów. Jesteśmy dumni, że możemy pomagać i ułatwiać życie wielu rodzinom.

Z kolei ATERIMA WORK i ATERIMA HR odpowiadają na potrzeby rynku pracy, oferując rekrutację pracowników tymczasowych oraz wyszukiwanie kandydatów na stanowiska menedżerskie. Nasze autorskie oprogramowanie RSCP pozwala nam zarządzać tymi procesami z niebywałą precyzją i efektywnością.

Zatrudniamy 250 wykwalifikowanych pracowników, którzy codziennie dbają o to, aby nasze usługi były realizowane na najwyższym poziomie. Nasza międzynarodowa obecność obejmuje ponad 10 rynków europejskich, w tym Polskę, Niemcy i Francję, co świadczy o naszej stabilności i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci.

W Grupie ATERIMA cenimy człowieka, odpowiedzialność i innowacyjność. Te wartości są dla nas kluczowe i stanowią fundament naszej działalności. Nasze zaangażowanie w społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR) jest nie tylko doceniane, ale i stanowi naszą przewagę konkurencyjną.

Jesteśmy tu, aby wspierać, doradzać i pomagać. Nasze usługi są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb, a wsparcie merytoryczne i opieka naszych konsultantów ATERIMA WORK oraz ekspertów Biura Medycznego ATERIMA MED gwarantują, że każdy klient otrzyma pomoc na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali Grupie ATERIMA. Razem możemy więcej.

ATERIMA Europe Sp. z o.o. Sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika motoryzacja

Oferty pracy ATERIMA Europe Sp. z o.o. Sp. k.

Praca alert - powiadomienia

Praca ATERIMA Europe Sp. z o.o. Sp. k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ATERIMA Europe Sp. z o.o. Sp. k.

Siedziba główna

Oddział Żory

ATERIMA Europe Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
ATERIMA Europe Sp. z o.o. Sp. k.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Dąbrowa Górnicza
  3. Lublin
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ATERIMA Europe Sp. z o.o. Sp. k. - oferty archiwalne

  • Czynności pomocnicze przy produkcji kawy

    • Żory
    • staż/praktyka
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      NAKŁADANIE SUROWCA NA PRZENOŚNIK TAŚMOWY
      PAKOWANIE WYROBU GOTOWEGO
      UTZYMYWANIE CZYSTOŚCI
      PRZESTRZEGANIE WEWNĘTRZNYCH PRZEPISÓW, ZASAD BHP I PPOŻ
      LICZBA GODZIN W MIESIĄCU: 160-260 (W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB PRACODAWCY UŻYTKOWNIKA)

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: ZDOLNOŚCI MANUALNE, Dyspozycyjność
      • Inne wymagania: praca w grupie LICZBA GODZIN W MIESIĄCU: 160-260 (W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB PRACODAWCY UŻYTKOWNIKA)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN
      • Opis wynagrodzenia: LICZBA GODZIN W MIESIĄCU: 160-260 (W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB PRACODAWCY UŻYTKOWNIKA)
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Krakowie