Czy to Twoja firma?

SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY SMAZA ANETA praca

Andrychów
SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY SMAZA ANETA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Andrychów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY SMAZA ANETA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY SMAZA ANETA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY SMAZA ANETA - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY SMAZA ANETA
    • Andrychów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta w sklepie samoobsługowym, wykładanie towaru, dbanie o porządek w sklepie. Umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia. Praca w systemie dwuzmianowym w godz.: 06:30-14:00, 14:00-20:00 (godziny pracy do ustalenia). Możliwa praca w dni wolne. Kontakt z pracodawcą osobisty poprzedzony kontaktem telefonicznym: 665-620-230.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: wykształcenie nie jest istotne, wymagane doświadczenia zawodowe w sklepie spożywczym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Andrychowie