Gabinet Psychoterapii Anna Bartodziejska

Czy to Twoja firma?

Gabinet Psychoterapii Anna Bartodziejska praca

Łódź

Jesteśmy Gabinetem Psychoterapii prowadzonym przez Annę Bartodziejską, zlokalizowanym w sercu Łodzi. Nasza historia zaczyna się od pasji i głębokiego zrozumienia ludzkiej psychiki, którą nasza założycielka, Anna Bartodziejska, rozwijała studiując psychologię na Uniwersytecie Warszawskim i kontynuując edukację na prestiżowych kursach psychoterapeutycznych.

Specjalizujemy się w szeroko pojętej psychoterapii i psychologii, oferując terapię indywidualną, wsparcie psychologiczne, interwencję kryzysową, terapię par, małżeńską, seksuologiczną oraz terapię uzależnień. Nasze podejście jest wyjątkowe, ponieważ każdego pacjenta traktujemy indywidualnie, szukając najlepszych metod pracy, które będą odpowiadać na jego unikalne potrzeby. W naszej pracy wykorzystujemy między innymi terapię ISTDP, opartą na założeniach psychoanalitycznych, co pozwala nam dotrzeć do rdzenia problemów i efektywnie wspierać naszych klientów w ich rozwoju.

Jesteśmy dumni z akredytacji Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, które świadczą o wysokiej jakości naszych usług. W naszym gabinecie stawiamy na innowacyjność i jakość, a nasza przestrzeń jest zaprojektowana tak, aby każdy czuł się tutaj bezpiecznie i komfortowo. To właśnie tutaj, w przyjaznej atmosferze, wspieramy naszych pacjentów w dążeniu do zmian i rozwoju osobistego.

Rozumiemy, że życie nie zawsze pozwala na osobiste wizyty, dlatego oferujemy również terapię online, która umożliwia dostęp do naszych usług niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Nasze podejście jest elastyczne i dostosowane do współczesnych wyzwań, co pozwala nam utrzymać bliski kontakt z pacjentami nawet w najbardziej wymagających czasach.

W Gabinet Psychoterapii Anna Bartodziejska wierzymy, że każdy zasługuje na profesjonalne wsparcie i możliwość pracy nad sobą w bezpiecznym środowisku. Zapraszamy do kontaktu i dołączenia do grona osób, które już teraz cieszą się lepszym życiem dzięki naszej pomocy. Razem możemy więcej.

Gabinet Psychoterapii Anna Bartodziejska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Psychoterapeuta Łódź
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Gabinet Psychoterapii Anna Bartodziejska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gabinet Psychoterapii Anna Bartodziejska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Fizjoterapeuta

    Medycyna Grabieniec sp. z o.o.
    • Łódź
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • 4 000-7 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Młodszy Asystent Diagnostyki Laboratoryjnej

    Synevo Sp. z o.o.
    • Łódź
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa Gabinet Psychoterapii Anna Bartodziejska

Siedziba główna

Praca Gabinet Psychoterapii Anna Bartodziejska - oferty archiwalne

  • Psychoterapeuta/Pscyhoterapeutka

    • Łódź
    • kontrakt b2b
    • część etatu
    • ŁÓDZKIE STUDIO TERAPII

      W związku z ciągłym rozwojem poszukuje Psychoterapeutów/Psychoterapeutek do zespołu.

      Zakres obowiązków

      Prowadzenie konsultacji psychologicznych/ sesji terapeutycznych z pacjentami

      Wymagania

      -Wykształcenie kierunkowe magisterskie (psychologia lub pokrewne)

      -Ukończona szkoła psychoterapii lub w jej trakcie (min. 2 rok)

      -Dyspozycyjność minimum 10 godzin w tygodniu

      -Doświadczenie w prowadzeniu terapii indywidualnej osób dorosłych lub młodzieży lub terapii par lub terapii systemowej lub terapii uzależnień

      -Chęć poszerzania wiedzy i rozwijania swojich umiejętności terapeutycznych w zgranym, sympatycznym zespole

      -Wysoka kultura pracy zgodna z kodeksem etyki zawodu psychologa

      Oferujemy

      -Wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt B2B uzależnione od wykształcenia i doświadczenia (80-110zł za sesje indywidualną, 140 zł za sesje partnerską)

      -Komfortowo urządzone nowe, gabinety w dwóch lokalizacjach przy ul. Cedry (Polesie) lub przy ul. Piramowicza (Śródmieście)

      -Regularną superwizję koleżeńską

      -Elastyczne godziny pracy

      -Obsługę administracyjną, system rezerwacji wizyt

      -Szybkie zapełnianie grafików

      -Przyjazną, koleżeńską, kameralną atmosferę

      -System motywacyjny - premie roczne, bony świąteczne

Pracodawcy w Łodzi