Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE TOPUS sp. z o.o. praca

Gdańsk

Od momentu naszego założenia w 1990 roku, PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE TOPUS z Gdańska nieustannie rozwija swoją działalność, mając na uwadze najwyższą jakość i trwałość naszych produktów. Jesteśmy dumni z naszego rzemiosła, które obejmuje szeroki zakres wyrobów - od stolarskich i ciesielskich prac dla budownictwa, przez łodzie wycieczkowe i sportowe, aż po konstrukcje metalowe oraz meble biurowe i sklepowe. Nasz zespół, liczący 20 wykwalifikowanych pracowników, jest sercem firmy, które bije w rytmie innowacji i doskonałości.

Nasze produkty, w tym przybory i urządzenia dla dzieci niepełnosprawnych oraz klasyczne elementy wyposażenia wnętrz, w szczególności meble dziecięce i place zabaw, są wynikiem głębokiego zrozumienia potrzeb naszych klientów. Wyróżnia nas charakterystyczny styl i unikalne projekty, które są odzwierciedleniem naszej pasji i zaangażowania w tworzenie przestrzeni przyjaznych dzieciom i wspierających ich rozwój.

Bezpieczeństwo użytkowników naszych urządzeń zabawowych jest dla nas priorytetem, dlatego stosujemy normy PN-EN 1176 oraz PN-EN 1177, co zapewnia, że nasze produkty są nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim bezpieczne i solidne. Jesteśmy przekonani, że jakość wpływa na trwałość, co jest odzwierciedleniem naszych głęboko zakorzenionych wartości.

Chociaż nasze korzenie są lokalne, nasze ambicje i standardy są globalne. Jesteśmy dumni z naszej historii i tego, jak nasze produkty przyczyniają się do poprawy jakości życia naszych klientów. Nasz charakterystyczny styl i unikalne projekty są tym, co wyróżnia nas na rynku i co sprawia, że nasi klienci wracają po więcej.

W Topus, każda linia, kształt i kolor ma swoje znaczenie. Tworzymy z myślą o ludziach, ich potrzebach i marzeniach. Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy cenią sobie jakość, bezpieczeństwo i estetykę. Razem możemy tworzyć przestrzenie, które będą inspirować i cieszyć przez lata.

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE TOPUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło inne

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE TOPUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE TOPUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Montażysta

    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE TOPUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Pracownik fizyczny

    • Gdańsk
    Dodana
  • Stolarz/pomocnik stolarza

    • Gdańsk
    Dodana

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE TOPUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 12 miesiącach

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE TOPUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Gdańsk
  3. Bielsko-Biała
  4. Warszawa
  5. Kołobrzeg
  6. Łódź

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE TOPUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Stolarz

    • Gdańsk
    • Zakres obowiązków

      Praca przy maszynach i produkcji m.in. placów zabaw. Praca od poniedziłku do piątku w godzinach 7:00-15:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku stolarza. Istnieje również możliwość przyuczenia do zawodu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 do 25 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zależy od dośiwadczenia i umiejętności kandydata. Możliwa jest umowa o pracę.

    • Gdańsk

      Proste czynności związane np. z montażem urządzeń, proste czynności warsztatowe (malowanie elewacji drewnianych). Praca w godzinach: 7-15. Możliwe zatrudnienie na pełen etat ewentualnie 1/2 lub 3/4 etatu (do uzgodnienia).

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 21 PLN
      • Opis wynagrodzenia: możliwe zatrudnienie na umowę o pracę.

Pracodawcy w Gdańsku