Czy to Twoja firma?

GDAŃSKA STOCZNIA REMONTOWA IM. J.PIŁSUDSKIEGO SPÓŁKA AKCYJNA opinie i informacje

Gdańsk
Gdańska Stocznia "Remontowa" im. J. Piłsudskiego to renomowana firma z ponad 70-letnią tradycją, która zajmuje czołowe miejsce w branży remontowej. Jesteśmy największą polską stocznią remontową, będącą liderem Grupy "Remontowa" i częścią kapitałową Remontowa Holding S.A. W naszych zakładach w Gdańsku zatrudniamy ponad 1800 wysoko wykwalifikowanych pracowników, co świadczy o naszej pozycji i skali działalności.

Specjalizujemy się w remontach, przebudowach i modernizacjach promów pasażerskich, statków oraz obiektów związanych z przemysłem wydobycia ropy naftowej i gazu. Dzięki ciągłemu rozwojowi, innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym i najlepszym specjalistom, obsługujemy klientów z całego świata, stanowiąc około 3% światowego portfela modernizacji jednostek pływających.

Nasza działalność nie ogranicza się tylko do usług remontowych. Uczestniczymy również w innowacyjnych projektach, oferując naszym pracownikom możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach. Jako firma z długoletnią historią zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności za jakość i bezpieczeństwo, co odzwierciedla się w naszej pracy każdego dnia.

Mimo braku danych na temat naszej misji i podstawowych wartości, nasze działania są zawsze ukierunkowane na dążenie do doskonałości i zadowolenia klientów. Piłsudskiego to nie tylko miejsce pracy, to przede wszystkim zespół ludzi z pasją, dla których każdy projekt jest wyzwaniem, a każdy statek – historią, którą wspólnie tworzymy i rozwijamy. Zapraszamy do współpracy i poznania pełnego zakresu naszych usług.

Opinie pracowników o firmie GDAŃSKA STOCZNIA REMONTOWA IM. J.PIŁSUDSKIEGO SPÓŁ... (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

 • będzie łamać polskie prawo
 • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
 • będzie niemerytoryczna
 • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem GDAŃSKA STOCZNIA REMONTOWA IM. J.PIŁSUDSKIEGO SPÓŁKA AKCYJNA? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie GDAŃSKA STOCZNIA REMONTOWA IM. J.PIŁSUDSKIEGO SPÓŁ... (5)

3.7

Na podstawie 43 oceny z Google.

Pawel Szyszuk

Pawel Szyszuk

Gdańska Stocznia „Remontowa” im. Józefa Piłsudskiego SA to największa polska stocznia remontowa, położona na Ostrowiu w Gdańsku, lider Grupy „Remontowa”.

Dodano: 6 miesięcy temu

Michał Trocki

Michał Trocki

Zamknięte dla osób postronnych miejsce pracy tysięcy pracowników. Teren tak ogromny, że przemieszczają się oni samochodami, darmowym stoczniowym autobusem lub na rowerze. Widać sporo budynków, które czas świetności mają już za sobą, ale wydaje się że na bieżąco starają się je remontować i na terenie stoczni jest pare odrestaurowanych perełek. Mogłoby wszystko wyglądać jeszcze lepiej, ale estetyka pewnie nie jest priorytetem takiego miejsca. Pracownicy tworzą to miejsce i są pomocni oraz życzliwi. Mają swoje procedury, do których należy się po prostu dostosować. Reszta typowo stoczniowa, czyli rdza, brud i smród spawania. Niektóre maszyny i urządzenia są jeszcze z poprzedniej epoki, co może nie być do końca bezpieczne dla użytkowników. Co ciekawe po drugiej stronie brzegu często widać wędkarzy, którzy zamiast ryb, łowią chyba śrubki i nakrętki ze statków

Dodano: 8 miesięcy temu

Jan Makowski

Jan Makowski

Stocznia Remontowa na prawa statków cywilnych ,wycieczkowce ,wojskowe itp.

Dodano: 2 miesiące temu

Piotr Król

Piotr Król

Wjazd na teren Stoczni od ulicy Na Ostrowiu odbywa się przez wagę przed bramkami wjazdowymi niestety elita ochroniarzy albo nadludzi nie wiem jak ich nazwać i nie są w stanie poinformować a nie ręką machnąć do kierowcy który nie wie jak wyjechać także szkoda gadać

Dodano: rok temu

Adam Kurdubski

Adam Kurdubski

Na portierni panowie pomocni i mili, magazynier również, natomiast starszy, grubszy pan na wadze to kpina, cham do potęgi entej. Psuje na samym wejsciu wizerunek firmy. Opryskliwy z głupimi komentarzami (byłem pierwszy raz na rozładunku, mam nadzieję, że ostatni). Gdańsk jest cudownym miejscem z cudownymi ludźmi...mam nadzieję, że ten WIELKI PAN WAGOWY kiedyś trafi na swojego...oby w papę nie zarobił. Jeżdżę po całej PL, ale dzisiejszy przypadek...ehhh szkoda słów. Toruń pozdrawia Gdańsk 👊

Dodano: rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

GDAŃSKA STOCZNIA REMONTOWA IM. J.PIŁSUDSKIEGO SPÓŁKA AKCYJNA w opinii klientów i współpracowników

Klienci Stoczni Remontowej w Gdańsku, będącej liderem Grupy "Remontowa", podkreślają jej znaczenie jako największej polskiej stoczni remontowej i chwalą za dbałość o zachowanie dziedzictwa oraz odnawianie obiektów, czyniąc z niej miejscowość pełną historycznych „perełek”. Współpracownicy wskazują na ogrom terenu zakładu, co sprzyja zarówno komunikacji wewnętrznej, jak i pozwala na pracę w różnorodnym środowisku. Nadmieniają też o wyjątkowej atmosferze tworzonej przez pomocnych i życzliwych kolegów oraz o procedurach, do których należy się dostosować, co jest sygnałem dla kandydatów do pracy o dobrze zorganizowanym środowisku pracy. W opinii pojawiły się również wzmianki o istniejących wyzwaniach dotyczących estetyki i bieżącej eksploatacji sprzętu z przeszłości, co może stanowić obszary do poprawy i rozwijania dobrych praktyk BHP. Dla przyszłych pracowników może to być okazja do przyczynienia się do rozwoju przedsiębiorstwa oraz udziału w procesie ciągłego udoskonalania infrastruktury.

Opinie GDAŃSKA STOCZNIA REMONTOWA IM. J.PIŁSUDSKIEGO SPÓŁKA AKCYJNA - kandydaci i pracownicy

Na podstawie dostępnych opinii w internecie, STOCZNIA REMONTOWA IM. J.PIŁSUDSKIEGO SPÓŁKA AKCYJNA jest postrzegana jako miejsce, które oferuje pracę w specjalistycznych stanowiskach i daje szansę na zdobywanie nowych umiejętności.

Pozytywne aspekty
 • Pracownicy mają możliwość rozwoju wewnątrz struktury firmy, co sugeruje perspektywy na awans oraz zdobywanie wartościowej wiedzy i doświadczenia.
 • Niektóre stanowiska oferują stawki godzinowe, które mogą wydawać się atrakcyjne dla osób z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem.
STOCZNIA REMONTOWA IM. J.PIŁSUDSKIEGO SPÓŁKA AKCYJNA - podsumowanie opinii

Podsumowując, STOCZNIA REMONTOWA IM. J.PIŁSUDSKIEGO SPÓŁKA AKCYJNA jest postrzegana jako pracodawca, który oferuje szanse na rozwój zawodowy. Jednakże aspekty takie jak poziom wynagrodzeń i organizacja pracy wymagają uwagi i potencjalnej poprawy. Przez zwiększenie przejrzystości ofert i potencjalnych stawek, firma mogłaby poprawić swoją pozycję w oczach obecnych i przyszłych pracowników.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: GDAŃSKA STOCZNIA REMONTOWA IM. J.PIŁSUDSKIEGO SPÓŁKA AKCYJNA) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 21.03.2024

Dane firmowe i kontaktowe - GDAŃSKA STOCZNIA REMONTOWA IM. J.PIŁSUDSKIEGO SPÓŁKA AKCYJNA

Pełna nazwa
GDAŃSKA STOCZNIA "REMONTOWA" IM. J.PIŁSUDSKIEGO SPÓŁKA AKCYJNA
Adres rejestrowy
Na Ostrowiu 1 80-958 Gdańsk
NIP
5830001184
REGON
000031182
KRS
0000009191
Forma prawna
spółka akcyjna
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
24.04.2001
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

 • 16.23.Z Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa
 • 30.11.Z Produkcja statków i konstrukcji pływających
 • 30.12.Z Produkcja łodzi wycieczkowych i sportowych
 • 30.99.Z Produkcja pozostałego sprzętu transportowego, gdzie indziej niesklasyfikowana
 • 25.11.Z Produkcja konstrukcji metalowych i ich części

Transport i gospodarka magazynowa

 • 52.22.A Działalność usługowa wspomagająca transport morski
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Gdańsku