Czy to Twoja firma?

PMP POLAND sp. z o.o. praca

Gdańsk

Od ponad dwóch dekad, PMP POLAND Sp. z o.o. jest dumna z bycia liderem w produkcji i dostawie specjalistycznych części, komponentów oraz podzespołów, które napędzają przemysł spożywczy, tytoniowy, maszynowy, farmaceutyczny oraz branżę maszyn pakujących. Nasza podróż rozpoczęła się w 1997 roku i od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze kompetencje, aby sprostać wymaganiom dynamicznie zmieniających się rynków.

W naszej nowoczesnej hali produkcyjnej o powierzchni 10 000 m², wyposażonej w najnowocześniejsze maszyny i technologie, realizujemy kompleksowe projekty montażowe. Nasza specjalność to obróbka skrawaniem CNC, tworzenie elementów z blach, konstrukcji stalowych oraz dostarczanie zaawansowanych rozwiązań montażowych. Dzięki wykorzystaniu najnowszych wersji oprogramowania SolidWorks, Mastercam, SolidCam, AutoCAD oraz PEPS CAD/CAM, jesteśmy w stanie projektować i produkować z niezrównaną precyzją.

Jakość i innowacyjność to dla nas nie tylko hasła marketingowe, ale fundamenty, na których budujemy zaufanie naszych klientów. Potwierdzeniem naszego zaangażowania w te wartości są certyfikaty ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, PN-N 18001:2004 oraz OHSAS 18001:2007, które świadczą o naszym profesjonalnym podejściu do zarządzania jakością, środowiskiem oraz bezpieczeństwem pracy.

Z dumą możemy powiedzieć, że 75% naszej produkcji znajduje swoje miejsce na rynkach międzynarodowych, takich jak Holandia, Niemcy, Szwajcaria, Dania oraz Wielka Brytania. To świadczy o globalnym zasięgu naszej działalności i uznaniu, jakim cieszymy się poza granicami naszego kraju.

W PMP POLAND Sp. z o.o. wierzymy, że sukces leży w szczegółach i w zaangażowaniu każdego członka naszego zespołu. Dążymy do tego, aby każdy projekt był realizowany z najwyższą dbałością o detale, co przekłada się na satysfakcję naszych klientów i długotrwałe relacje biznesowe.

Zapraszamy do współpracy i poznania pełni możliwości, jakie oferuje nasza firma. Razem możemy tworzyć rozwiązania, które będą napędzać przemysł i innowacje na lata.

Oferty pracy PMP POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PMP POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PMP POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Praca PMP POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny

    PMP POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      składanie pakietów tarcicy, zabezpieczanie wagonów z kłodą

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 130 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Gdańsku