KLIWENT Sp. z o.o. sp.k.

Czy to Twoja firma?

KLIWENT sp. z o.o. sp.k. praca

Rybnik

Firma Kliwent od kilku lat prężnie działa w branży inżynierii sanitarnej, specjalizując się w wykonywaniu instalacjach klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania. Będąc oficjalnym partner marki Daikin, prowadzimy autoryzowany salon oraz fabryczny serwis pomp ciepła Daikin Altherma. Świadczymy również usługi szeroko rozumianego serwisu, pomiarów, ekspertyz i uruchomień.

KLIWENT Sp. z o.o. sp.k. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Rybnik
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy KLIWENT Sp. z o.o. sp.k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KLIWENT Sp. z o.o. sp.k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KLIWENT Sp. z o.o. sp.k.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Rybnik
  3. Warszawa
  4. Bielsko-Biała
  5. Poznań
  6. Gliwice
  7. Wodzisław Śląski
  8. Radlin
  9. Wrocław
  10. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca KLIWENT Sp. z o.o. sp.k. - oferty archiwalne

  • Monter - klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła, CO

    • Rybnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma Kliwent Sp. z o.o. Sp. K. działająca w branży HVAC poszukuje pracownika na stanowisko monter instalacji wentylacji, klimatyzacji, pomp ciepła oraz CO.

      Solidna, stała i dobrze płatna praca w Rybniku i okolicy? To oferta dla Ciebie!

      Zakres obowiązków

      • Montaż instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych według projektu;
      • Montaż oraz instalacja wentylatorów, dmuchaw, centrali klimatyzacyjnych, klimatyzatorów indywidualnych oraz innych urządzeń według projektu;
      • Podłączenie instalacji wodnej, elektrycznej oraz innych instalacji według projektu;
      • Montaż izolacji termicznej, akustycznej, przeciwdrganiowej i przeciwwilgociowej według projektu;
      • Montaż pomp ciepła i instalacji CO;
      • Wykonanie drobnych prac budowlanych związanych z realizacją projektu;
      • Weryfikacja sprawności działania urządzeń i instalacji po zakończonym montażu;
      • Nadzór nad czynnościami wykonywanymi przez pomocników uczestniczących w montażu;
      • Kontrola jakości wykonania zadań zleconych pomocnikom uczestniczącym w montażu instalacji;
      • Zabezpieczenie mienia Klienta przed zniszczeniem podczas montażu instalacji;
      • Pozostawienie miejsca wykonywanej pracy w czystości;
      • Przygotowanie sprzętu niezbędnego do wykonania instalacji i montażu oraz transportu na miejsce wykonywanego montażu;
      • Dbanie o powierzony sprzęt i narzędzia;
      • Realizacja montażu w wyznaczonym terminie;

      Wymagania

      • Chęć do stałej współpracy;
      • Gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji - udział w organizowanych szkoleniach;
      • Zdolności manualne i umiejętność posługiwania się narzędziami;
      • Znajomość podstaw elektrotechniki;
      • Dobra organizacja pracy;
      • Wysoka kultura osobista;
      • Umiejętność pracy w zespole;
      • Odpowiedzialność za powierzone zadania;
      • Brak nałogów;
      • Wymagane prawo jazdy kat. B;
      • Od pracowników aplikujących na samodzielne stanowisko oczekujemy doświadczenia w branży HVAC (min. 1 rok);
      • Dodatkowym atutem będą posiadane uprawnienia F-GAZ, SEP. Osobą bez uprawnień firma umożliwia ich zdobycie (udział w szkoleniach);

      Oferujemy

      • Umowę o pracę;
      • Atrakcyjne zarobki - ustalane indywidualnie w zależności od posiadanej wiedzy, doświadczenia i zaangażowania;
      • Premie realizacyjne i motywacyjne;
      • Zlecenia na terenie województwa śląskiego (bez prac w delegacjach);
      • Rzetelnego i godnego zaufania pracodawcę oraz stabilne zatrudnienie;
      • Program szkoleń technicznych i branżowych, w tym szkolenia z przedstawicielami marki Daikin;
      • Możliwość zdobycia szeregu uprawnień UDT;
      • Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy (awans stanowiskowy);
      • Profesjonalne narzędzia pracy;
      • Ubezpieczenie grupowe wraz z prywatną opieką medyczną;
      • Kartę Multisport;
      • Wyjazdy integracyjne;
      • Praca w brygadach dwu/trzyosobowych - w zgranym zespole i nieformalnej atmosferze;

Pracodawcy w Rybniku