Czy to Twoja firma?

Paweł Krawczyk PETRA praca

Bobrek

Witaj, jestem Paweł Krawczyk, założyciel firmy PETRA, która od 2020 roku tworzy solidne fundamenty dla przyszłości w Bobrku, w sercu małopolskiego krajobrazu. Nasza historia zaczęła się od marzenia o budowaniu nie tylko konstrukcji, ale także trwałych relacji z naszymi klientami.

Specjalizujemy się w szerokim spektrum specjalistycznych prac budowlanych. Od przygotowania terenu pod budowę, przez tworzenie dróg i autostrad, aż po precyzyjne tynkowanie, malowanie i szklenie – każde zlecenie traktujemy z równą starannością i zaangażowaniem. Nasze usługi wykończeniowe są synonimem jakości i trwałości, co sprawia, że klienci powracają do nas z nowymi projektami.

Rozumiemy również potrzeby rynku, dlatego w naszej ofercie znajdziesz również wynajem i dzierżawę samochodów osobowych, furgonetek oraz maszyn i urządzeń budowlanych. To elastyczne rozwiązania, które pozwalają naszym klientom na efektywne zarządzanie zasobami i czasem.

Jesteśmy firmą aktywną, stale rozwijającą swoje kompetencje i poszerzającą zakres oferowanych usług. Każdego dnia stawiamy na solidność wykonania, bo wiemy, że to właśnie na niej opiera się zaufanie i zadowolenie naszych klientów.

Choć nie możemy teraz podzielić się wszystkimi detalami naszej działalności, to zapewniamy, że PETRA to synonim rzetelności i profesjonalizmu w branży budowlanej. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i umiejętnościom. Razem możemy zbudować coś trwałego.

Paweł Krawczyk PETRA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Paweł Krawczyk PETRA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Paweł Krawczyk PETRA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Paweł Krawczyk PETRA

Adres rejestrowy

Paweł Krawczyk PETRA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Paweł Krawczyk PETRA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Kraków
  3. Libiąż
  4. Oświęcim
  5. Warszawa
  6. Chrzanów
  7. Bytom
  8. Bielsko-Biała
  9. Pruszków
  10. Zator

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Paweł Krawczyk PETRA - oferty archiwalne

  • Operator koparko-ładowarki

    • Bobrek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Operator koparko-ładowarki

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku, prawo jazdy kat. B, C, uprawnienia na koparko - ładowarkę Miejsce wykonywania pracy: Oświęcim i okolice Oświęcimia, głównie teren powiatu oświęcimskiego - pracodawca zapewnia dowóz na miejsce wykonywania pracy z bazy Firmy w Bobrku - wyjazdy około godziny 6:30 / 7:00. Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny, kolejna umowa o pracę na czas określony, docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 5 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomocnik brukarza

    • Bobrek

      pomocnik brukarza

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, sumienność, punktualność. Miejsce wykonywania pracy: Oświęcim i okolice Oświęcimia, głównie teren powiatu oświęcimskiego - pracodawca zapewnia dowóz na miejsce wykonywania pracy z bazy Firmy w Bobrku - wyjazdy około godziny 6:30 / 7:00. Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny, kolejna umowa o pracę na czas określony, docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony.

      Oferujemy

  • Pracownik drogowy, brukarz

    • Bobrek

      Pracownik drogowy, brukarz

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie na powyższym stanowisku, sumienność, punktualność. Miejsce wykonywania pracy: Oświęcim i okolice Oświęcimia, głównie teren powiatu oświęcimskiego - pracodawca zapewnia dowóz na miejsce wykonywania pracy z bazy Firmy w Bobrku - wyjazdy około godziny 6:30 / 7:00. Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny, kolejna umowa o pracę na czas określony, docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony.

      Oferujemy

Pracodawcy w Bobrku