Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa nr 88 praca

Gdańsk

Od ponad pół wieku Szkoła Podstawowa nr 88 jest bastionem wiedzy i innowacji w dziedzinie edukacji. Nasze początki sięgają roku 1964, kiedy to otworzyliśmy nasze drzwi dla 948 uczniów, stając się drugą placówką oświatową na Osiedlu Karola Świerczewskiego. Z dumą patrzymy wstecz na naszą historię, która jest świadectwem naszego zaangażowania w rozwój młodych umysłów.

Nasza oferta edukacyjna obejmuje nauczanie na poziomie szkoły podstawowej, z naciskiem na innowacyjne metody pedagogiczne i dydaktyczne. Wprowadziliśmy system dydaktyczny doc. Fleminga oraz Poznański System Wychowawczy im. H. Muszyńskiego, które wspierają indywidualny rozwój każdego dziecka. Nasze klasy I-III cieszą się integralnym nauczaniem, które jest wzbogacone o autorski program nauczania informatyki "Szkolna przygoda z komputerem".

Jesteśmy dumni z naszej infrastruktury, która obejmuje boiska sportowe i plac zabaw, zapewniając uczniom przestrzeń do aktywności fizycznej i relaksu. Nasze dwie sale komputerowe z dostępem do Internetu są świadectwem naszego zaangażowania w nowoczesną edukację i przygotowanie uczniów do przyszłości w cyfrowym świecie.

Nasza szkoła jest również aktywnym uczestnikiem międzynarodowego Programu GLOBE oraz programu „Intel – Nauczanie Ku Przyszłości”, co świadczy o naszym dążeniu do ciągłego rozwoju i podnoszenia jakości nauczania. W 2005 roku zostaliśmy wyróżnieni wpisem do Sieci Szkół Promujących Zdrowie, co potwierdza nasze zaangażowanie w kształtowanie zdrowych nawyków życiowych naszych uczniów.

Szkoła Podstawowa nr 88 to więcej niż tylko placówka edukacyjna. To społeczność, która wspiera się nawzajem, uczy się razem i rośnie w siłę. Nasze bogate doświadczenie i tradycja, połączone z nowoczesnym podejściem do nauczania, czynią nas liderem w dziedzinie edukacji. Zapraszamy do wspólnego pisania kolejnych rozdziałów naszej historii.

Szkoła Podstawowa nr 88 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Szkoła Podstawowa nr 88

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa nr 88

Mapa Szkoła Podstawowa nr 88

Siedziba główna

Szkoła Podstawowa nr 88 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
Szkoła Podstawowa nr 88
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Bielsko-Biała
  3. Bydgoszcz
  4. Katowice
  5. Olsztyn

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Szkoła Podstawowa nr 88 - oferty archiwalne

  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie w klasie 8

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie wspólnie z innymi nauczycielami zajęć edukacyjnych oraz realizowanie wspólnie wraz z nimi zintegrowanych działań i zajęć określonych w indywidualnym programie edukacyjno-terapeutycznym. Prowadzenie wspólnie z innymi nauczycielami, specjalistami i wychowawcami grup pracy wychowawczej z uczniami niepełnosprawnymi, niedostosowanymi społecznie oraz zagrożonymi niedostosowaniem społecznym. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8-15.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: wykształcenie: mgr pedagogiki z przygotowaniem pedagogicznym. Doświadczenie zawodowe w pracy w szkole 8-10 lat. Uprawnienia do nauczania - noligofrenopedagog. Cierpliwość, kreatywność, empatia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 424 do 4 224 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku