Czy to Twoja firma?

GPD-elektro praca

Jadowniki

Jesteśmy GPD-elektro, Twoim zaufanym partnerem w świecie instalacji elektrycznych. Nasza pasja to technologia i bezpieczeństwo, a naszą specjalnością jest tworzenie instalacji elektrycznych niskiego napięcia. Rozumiemy, jak ważne jest, aby energia płynęła bez zakłóceń, dlatego oferujemy kompleksowe rozwiązania, które odpowiadają najwyższym standardom branżowym.

Nasza firma to nie tylko zbiór usług – to zespół ludzi, którzy każdego dnia wkładają swoje doświadczenie, wiedzę i zaangażowanie w to, co robią. Choć nie możemy podzielić się naszą historią czy misją, możemy zapewnić, że nasze działania zawsze kierujemy na potrzeby naszych klientów. Stawiamy na profesjonalizm i jakość, które są widoczne w każdym wykonanym przez nas projekcie.

Jako GPD-elektro, jesteśmy dumni z naszej roli w zapewnianiu bezpieczeństwa i funkcjonalności instalacji elektrycznych. Nasza oferta to nie tylko usługi, ale również gwarancja spokoju ducha dla naszych klientów, którzy wiedzą, że ich instalacje są w dobrych rękach.

Zrozumienie potrzeb rynku i dostosowanie do nich to nasz codzienny cel. Choć nie możemy podzielić się szczegółami naszej pozycji rynkowej czy innowacyjności, jesteśmy przekonani, że nasza praca mówi sama za siebie. Każdy projekt jest dla nas szansą, aby udowodnić, że wybór GPD-elektro to krok w stronę niezawodności i jakości.

Zapraszamy do współpracy – razem stworzymy instalacje elektryczne, które będą służyć bezawaryjnie przez lata.

GPD-elektro najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektryk Jadowniki
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy GPD-elektro

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GPD-elektro

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GPD-elektro

Siedziba główna

GPD-elektro poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca GPD-elektro - oferty archiwalne

  • Elektryk Elektromonter Niemcy - 1000e/tydzień

    GPD-elektro
    • Niemcy
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 18 000-22 000 zł / mies.
    • Twój zakres obowiązków

      stanowisko: ELEKTRYK

      Montaż i instalacja: włączników, wyłączników, kontaktów i lamp

      miejsce pracy: Niemcy (Chemnitz, Frankfurt, Hamburg, Lipsk)

      Możliwość pracy również jako elektryk przemysłowy(czasami wymagana tylko znajomość języka Angielskiego) Zapraszam do kontaktu również grupy osób.

      Zakres obowiązków

      • Podłączanie rozdzielni
      • Podłączanie lamp
      • Podłączenie włączników/wyłączników
      • Podłączenie gniazd siłowych
      • Zarabianie końcówek do kabli internetowych
      • Czytanie planów
      • Podłączenie urządzeń elektrycznych
      • Zaletą jest umiejętność pomiaru przewodów
      • Zaletą jest umiejętność podłaczeń rozdzielni internetowych

      Wymagania

      • Znajomość języka Niemieckiego (lub/i angielskiego) pozwalającego na komunikację w pracy
      • Prawo jazdy własny samochód na dojazdy do pracy z miejsca zakwaterowania
      • Podstawowe narzędzia elektryka(śrubokręty, obcinaczki, poziomica, narzędzia do ściągania izolacji, miernik, mały młotek, imbusy itd.)
      • Przy zleceniach przemysłowych podstawowe elektryczne (wkrętarka, wiertarka - jest możliwość rozpoczęcia pracy bez tych narzędzi)
      • Doświadczenie na stanowisku elektryka
      • Mile widziane ekipy dwuosobowe(Wystarczy że jedna osoba mówi po Niemiecku

      Oferujemy

      • Możliwość wypłacenia zaliczki już po 5 dniu pracy
      • Terminowe wypłaty
      • Praca od 45h do 60h tygodniowo
      • Dobry kontakt z właścicielem firmy
      • Elastyczne zjazdy