FH Klaudia - Konopka Klaudia

Czy to Twoja firma?

FH Klaudia - Konopka Klaudia praca

Kalwaria Zebrzydowska

Konopka Shoes (dawniej: Conhpol Elite) – to marka obuwnicza z wieloletnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku. W naszej ofercie posiadamy obuwie o najwyższej jakość wykonania oraz nowoczesnym design. Od wielu lat z powodzeniem sprzedajemy obuwie skórzane na całym świecie.

FH Klaudia - Konopka Klaudia najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
internet / e-commerce / nowe media

Oferty pracy FH Klaudia - Konopka Klaudia

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FH Klaudia - Konopka Klaudia

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. Sprzedaży

    LINEMEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Nowy Sącz
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Młodszy specjalista ds. e-commerce

    Martes Sport Sp. z o. o.
    • Bielsko-Biała
    Popularna
    Dodana

Mapa FH Klaudia - Konopka Klaudia

Siedziba główna

Praca FH Klaudia - Konopka Klaudia - oferty archiwalne

  • Specjalistka ds. e-commerce i sprzedaży marketplace

    • Kalwaria Zebrzydowska
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Poszukujemy odpowiedzialnej i zorganizowanej osoby do pracy na stanowisku specjalisty ds. obsługi sklepu internetowego i marketplace.

      Zakres obowiązków

      • Bieżąca obsługa sklepu internetowego;
      • Opracowywanie opisów produktów na podstawie dokumentacji producenta;
      • Wprowadzanie produktów do sprzedaży;
      • Weryfikacja poprawności działania platformy oraz treści;
      • Rozwój platformy pod kątem SEO i UX;
      • Wdrażanie wytycznych pod kątem SEO;
      • Obsługa aukcji na platformach sprzedażowych (Allegro, Amazon, Facebook);
      • Wsparcie w zarządzaniu platformą sprzedażową;
      • Pomoc w obsłudze klienta;
      • Testowanie nowych funkcjonalności;
      • Prace nad rozwojem platformy sprzedażowej;

      Wymagania

      • Doświadczenie w sprzedaży online;
      • Umiejętność redagowania tekstów;
      • Znajomość obsługi Allegro, Baselinker;
      • Znajomość obsługi marketplaceów będzie dodatkowym atutem;
      • Umiejętność pracy na feedach produktowych będzie dodatkowym atutem;
      • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel);
      • Umiejętność planowania i organizacji pracy;
      • Bardzo dobra znajomość zasad języka polskiego;
      • Znajomość języka angielskiego;
      • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie;
      • Mile widziana znajomość Prestashop;
      • Mile widziana osoba zainteresowana modą;

      Oferujemy

      • Pracę stacjonarną na pełen etat na podstawie umowy o pracę;
      • Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00;
      • Niezbędne narzędzia pracy;
      • Miłą atmosferę w małym, zgranym zespole oraz pyszną kawę;
      • Rozwój umiejętności w branży fashion.

Pracodawcy w Kalwarii Zebrzydowskiej