Biermat s.c. T. Biernot, M.Kłaptocz

Czy to Twoja firma?

Biermat s.c. T. Biernot, M.Kłaptocz praca

Bielsko-Biała

Witajcie, jesteśmy Biermat s.c., specjaliści od obróbki metali i tworzyw sztucznych. Nasza siedziba mieści się w malowniczych Czechowicach-Dziedzicach, gdzie z pasją i zaangażowaniem tworzymy produkty, które spełniają najwyższe standardy precyzji i jakości.

Nasza oferta to przede wszystkim frezowanie CNC, które pozwala na wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych elementów z niezwykłą dokładnością. Nie ograniczamy się jednak do jednej techniki – nasze usługi obejmują również toczenie, szlifowanie, spawanie oraz projektowanie CAD. Dzięki inżynierii odwrotnej jesteśmy w stanie odtworzyć każdy element maszyny czy urządzenia, nawet jeśli brakuje oryginalnych planów. To właśnie nasz nowoczesny park maszynowy i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

W Biermat s.c. cenimy sobie elastyczność – jesteśmy gotowi podjąć się pilnych zleceń i zbudować długofalową współpracę, dostosowując się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasze podejście charakteryzuje się nie tylko szybkością działania, ale i otwartością na wyzwania, które stawia przed nami rynek.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza praca przekłada się na najwyższą jakość współpracy. Każdy projekt traktujemy z pełnym zaangażowaniem, dbając o każdy, nawet najmniejszy detal. Wierzymy, że to właśnie precyzja i dbałość o szczegóły budują zaufanie i satysfakcję naszych klientów.

Chociaż nasza obecność na rynku jest głównie zauważalna w województwach śląskim i małopolskim, to nasze ambicje i umiejętności nie znają granic. Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i otwarci na współpracę, aby razem tworzyć produkty, które będą służyły przez lata.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy – razem możemy więcej!

Biermat s.c. T. Biernot, M.Kłaptocz najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Frezer Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy Biermat s.c. T. Biernot, M.Kłaptocz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Biermat s.c. T. Biernot, M.Kłaptocz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Biermat s.c. T. Biernot, M.Kłaptocz

Siedziba główna

Praca Biermat s.c. T. Biernot, M.Kłaptocz - oferty archiwalne

  • Operator CNC - Frezer

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma Biermat poszukuje pracownika na stanowisk Operatora Frezarki CNC. Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku.

      Jesteśmy prężnie rozwijającą się narzędziownią, składającą się z grupy ludzi lubiących swoją pracę, wspierających współpracowników i tworzących miłą atmosferę. Nasza firma znajduje się w Bielsku-Białej przy ul. Piekarskiej. Posiadamy własny wewnętrzny parking. Skupiamy się głównie na obróbce jednostkowej i małoseryjnej.

      Zakres obowiązków

      • obsługa i programowanie obrabiarki cnc
      • kontrola wykonanych detali
      • docelowo samodzielne przygotowywanie programów w środowisku cam

      Wymagania

      • minimum 2-letnie doświadczenie
      • umiejętność obsługi trzyosiowej frezarki cnc,
      • umiejętność dobierania narzędzi i parametrów obróbki
      • umiejętność odczytywania rysunków technicznych
      • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
      • dbanie o porządek na stanowisku pracy
      • dokładność, sumienność, samodzielność
      • mile widziana znajomość sterowania fanuc
      • mile widziana umiejętność programowania w programach cam

      Oferujemy

      • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
      • pracę jednozmianową
      • stabilne zatrudnienie
      • możliwość zwiększenia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
      • możliwość płatnych nadgodzin
      • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności

Pracodawcy w Bielsku-Białej