ILIARD Sp. z o.o.

ILIARD Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy ILIARD Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ILIARD Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ILIARD Sp. z o.o.

Siedziba główna

ILIARD Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - ILIARD Sp. z o.o.

Pełna nazwa
ILIARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Kołowa 8 30-134 Kraków
NIP
6762446921
REGON
122407425
KRS
0000393226
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
09.08.2011
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Budownictwo

  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 70.10.Z Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych
  • 70.21.Z Stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja
  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
  • 71.11.Z Działalność w zakresie architektury
  • 74.10.Z Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 82.99.Z Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana

Pozostała działalność usługowa

  • 96.09.Z Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie ILIARD Sp. z o.o.

5

Na podstawie 2 oceny z Google.

Jakub Greliak

4 lata temu

Ja Sam

Ja Sam

4 lata temu

Adam Kozakiewicz

8 miesięcy temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Praca ILIARD Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Biuro architektoniczne otwiera rekrutację na stanowisko Młodszy Analityk Finansowy 2022

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Analityka Finansowego z niewielkim doświadczeniem zawodowym lub świeżo po studiach ekonomicznych najlepiej z kierunku analizy finansowej lub pokrewnym.

      CV, referencje prosimy przesyłać na adres praca@iliard.pl , w tytule wiadomości wpisywać :Młodszy Analityk Finansowy 2022.

      Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

      Prosimy o zawarcie w swoich dokumentach aplikacyjnych oświadczenia:

      Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez firmę ILIARD w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym.

      W celu pozostawienia aplikacji do przyszłych procesów rekrutacyjnych należy na przesłanych dokumentach umieścić niżej zamieszczoną zgodę:

      Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez firmę ILIARD.

      Zakres obowiązków

      ➡️ Przygotowywanie zestawień i kalkulacji na zlecenie przełożonych,

      ➡️ Współpraca ze wszystkimi działami firmy Iliard,

      ➡️ Sporządzanie raportów analitycznych,

      ➡️ Przygotowywanie analizy projektów,

      ➡️ Udział w tworzeniu procesów,

      ➡️ Bieżąca współpraca z działami merytorycznymi tj. działem finansowym, księgowym, administracyjnym,

      ➡️ Szczegółowo i systematycznie informowanie przełożonego o stanie realizowanych zadań,

      ➡️ Samodzielne rozwiązywanie powierzonych zadań.

      Wymagania

      ➡️Wykształcenie wyższe,

      ➡️Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel,

      ➡️Umiejętność sporządzania raportów,

      ➡️Umiejętności analityczne,

      ➡️Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

      ➡️Samodzielność w działaniu i terminowość.

      ➡️Staranność

      ➡️Metodyczność

      ➡️Dyscyplina

      ➡️Logika

      ➡️Precyzja,

      Cenimy sobie współpracę z osobami kreatywnymi, potrafiącymi działać w zespole, pod presją czasu wyróżniającymi się odpowiedzialnością i rzetelnością w stosunku do powierzonych zadań.

      Oferujemy

      ➡️ Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ B2B,

      ➡️ Opiekę medyczną / kartę multisport / elastyczne godziny pracy,

      ➡️ Możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego w ramach Grupy Reesco (w której skład wchodzi m.in. Reesco, Reesco Retail, Reesco Hospitality),

      ➡️ Pracę w komfortowych warunkach, przyjaznym środowisku, w którym panuje atmosfera oparta na zaufaniu, wzajemnym zrozumieniu i szacunku w zespole, który lubi to co robi,

      ➡️ Brak dress code’u,

      ➡️ System premiowy,

      ➡️ Spotkania integracyjne i świeżą kawę z ekspresu.

Pracodawcy w Krakowie