ILIARD Sp. z o.o.

Oferty pracy ILIARD Sp. z o.o.

Brak aktualnych ofert pracy

Praca alert - powiadomienia

Włącz obserwowanie, a my powiadomimy Cię mailowo o nowych ofertach tej firmy

Archiwalne oferty pracodawcy

  • Biuro architektoniczne otwiera rekrutację na stanowisko Młodszy Analityk Finansowy 2022

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Analityka Finansowego z niewielkim doświadczeniem zawodowym lub świeżo po studiach ekonomicznych najlepiej z kierunku analizy finansowej lub pokrewnym.

      CV, referencje prosimy przesyłać na adres praca@iliard.pl , w tytule wiadomości wpisywać :Młodszy Analityk Finansowy 2022.

      Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

      Prosimy o zawarcie w swoich dokumentach aplikacyjnych oświadczenia:

      Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez firmę ILIARD w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym.

      W celu pozostawienia aplikacji do przyszłych procesów rekrutacyjnych należy na przesłanych dokumentach umieścić niżej zamieszczoną zgodę:

      Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez firmę ILIARD.

      Zakres obowiązków

      ➡️ Przygotowywanie zestawień i kalkulacji na zlecenie przełożonych,

      ➡️ Współpraca ze wszystkimi działami firmy Iliard,

      ➡️ Sporządzanie raportów analitycznych,

      ➡️ Przygotowywanie analizy projektów,

      ➡️ Udział w tworzeniu procesów,

      ➡️ Bieżąca współpraca z działami merytorycznymi tj. działem finansowym, księgowym, administracyjnym,

      ➡️ Szczegółowo i systematycznie informowanie przełożonego o stanie realizowanych zadań,

      ➡️ Samodzielne rozwiązywanie powierzonych zadań.

      Wymagania

      ➡️Wykształcenie wyższe,

      ➡️Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel,

      ➡️Umiejętność sporządzania raportów,

      ➡️Umiejętności analityczne,

      ➡️Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

      ➡️Samodzielność w działaniu i terminowość.

      ➡️Staranność

      ➡️Metodyczność

      ➡️Dyscyplina

      ➡️Logika

      ➡️Precyzja,

      Cenimy sobie współpracę z osobami kreatywnymi, potrafiącymi działać w zespole, pod presją czasu wyróżniającymi się odpowiedzialnością i rzetelnością w stosunku do powierzonych zadań.

      Oferujemy

      ➡️ Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ B2B,

      ➡️ Opiekę medyczną / kartę multisport / elastyczne godziny pracy,

      ➡️ Możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego w ramach Grupy Reesco (w której skład wchodzi m.in. Reesco, Reesco Retail, Reesco Hospitality),

      ➡️ Pracę w komfortowych warunkach, przyjaznym środowisku, w którym panuje atmosfera oparta na zaufaniu, wzajemnym zrozumieniu i szacunku w zespole, który lubi to co robi,

      ➡️ Brak dress code’u,

      ➡️ System premiowy,

      ➡️ Spotkania integracyjne i świeżą kawę z ekspresu.

Dbamy o Twoją prywatność

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo do żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym przysługujących Użytkownikowi praw, można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

Dostosowuję swój wybór

Dokonaj szczegółowego wyboru poniższych ustawień, aby zapisać indywidualne ustawienia prywatności. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Narzędzia statystyczne i marketingowe Google Tag Manager, Google Analytics, Google Ads, Facebook Piksel (remarketing)
Narzędzie analityczne HotJar Statystyka