MIGOLOG GmbH

Czy to Twoja firma?

MIGOLOG GmbH praca

MIGOLOG – Miedzynarodowa firma transportowa & Partner logistyczny na poludniu Austrii (granica Wloch i Sloweni)

Wlasna, nowoczesna flota - 45 ciezarowek (Volvo, Renault, Scania) i ok. 100 naczep (plandeki i chlodnie)

Obecnie zatrudniamy 70 osob na stanowiskach biurowych, magazynierow oraz kierowcow do transportu miedzynarodowego

www.migolog.com

MIGOLOG GmbH najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy MIGOLOG GmbH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MIGOLOG GmbH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MIGOLOG GmbH

Siedziba główna

Praca MIGOLOG GmbH - oferty archiwalne

  • Księgowy / Księgowa z językiem niemieckim

    • Austria
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 10 000-12 000 zł / mies.
    • Miedzynarodowa firma transportowo logistyczna - z siedziba na poludniu Austrii - zatrudni Księgową / Księgowego

      Zakres obowiązków

      • praca w procesach księgowych, finansowych
      • kontakt wewnetrzny z innymi działami firmy
      • kontakt oraz korespondencja z kontrahentami
      • administracja
      • kontrola list OP
      • ksiegowanie faktur
      • kontrola sald na kontach bankowych
      • kontrola dokumentow ksiegowosci, rachunkow
      • statystyki

      Wymagania

      • wyksztalcenie min. średnie, ekonomiczne
      • znajomosc ksiegowosci / finansow / administracji
      • minimum roczne doswiadcznie w pracy
      • znajomosc jez. niemieckiego / angielskiego na poziomie pracy w biurze
      • MS Office (Excel, Word)
      • motywacja do pracy w biurze na caly etat (ewentualne nadgodziny)
      • team spirit, umiejetnosc pracy w zspole
      • dobra organizacja pracy, dokladność, samodzielność, odpowiedzialność

      Oferujemy

      Zapewniamy:

      • stala prace w Austrii / Karyntia
      • idealny region work-life-balance (gory, jeziora, niedaleko nad morze)
      • 12 + 2 dodatkowe (uropowe, swieta wigilijne) wynagrodzenia roczne (system w Austrii)
      • 25 dni urlopu na rok
      • mozliwa pomoc w szukaniu mieszkania i organizacji przeprowadzki, oraz zalatwienia wszystkich spraw organizacyjnych
      • praca w miłym i dynamicznym zespole, takze koledzy polskojezyczni
      • praca w stałych godzinach (8:00 - 17:00 - z godzinna przerwa obiadowa 12:00 - 13:00)
      • możliwość rozwoju i szkoleń

      Zapraszamy do naszego teamu!