Czy to Twoja firma?

MAGDALENA WIĄCEK P.H.U. HOL-MAX praca

Wrocław

Jesteśmy MAGDALENA WIĄCEK P.H.U. HOL-MAX, Twoim zaufanym partnerem w sytuacjach, gdy droga stawia przed Tobą wyzwania. Nasza siedziba mieści się w sercu malowniczego Wrocławia, ale nasze usługi rozciągają się daleko poza jego granice, obejmując cały kraj oraz obszar Unii Europejskiej.

Nasza pasja to pomoc drogowa, a nasza oferta to gwarancja wsparcia w każdej, nawet najbardziej nieoczekiwanej sytuacji. Od holowania pojazdów osobowych, przez TIRy, autobusy, aż po ciągniki siodłowe – jesteśmy przygotowani, aby sprostać Twoim potrzebom. Całodobowa pomoc drogowa to dla nas standard, a nasze lawety są zawsze gotowe do działania.

Dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twojego pojazdu, dlatego każdy transport jest ubezpieczony. Współpracujemy z renomowanymi serwisami i warsztatami naprawczymi, a także z wypożyczalniami aut, co pozwala nam zapewnić kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Nasze usługi w systemie ASSISTANCE to wyraz zaangażowania w zapewnienie Ci spokoju i pewności, że w razie potrzeby zawsze możesz na nas liczyć.

Rozumiemy, że drobne awarie mogą przytrafić się każdemu, dlatego oferujemy również drobne naprawy na drodze, awaryjne otwieranie aut, uruchamianie pojazdów, dowóz paliwa czy zmianę kół. A gdy zima zaskoczy, jesteśmy tam, aby wyciągnąć Twój samochód z zaspy czy rowu.

Nasza działalność to nie tylko usługi na miejscu. Zajmujemy się także transportem pojazdów na terenie kraju i Europy. Jeśli potrzebujesz przewieźć samochód z punktu A do punktu B, możesz na nas polegać. A jeśli Twój pojazd utknął w garażu podziemnym – nie ma problemu, poradzimy sobie również z tym.

W MAGDALENA WIĄCEK P.H.U. HOL-MAX stawiamy na profesjonalizm i ludzkie podejście. Rozumiemy, że za każdym pojazdem stoi człowiek, a naszym zadaniem jest zapewnić Ci wsparcie i pomoc, gdy tylko tego potrzebujesz. Zapraszamy do współpracy – razem pokonamy każdą drogową przeszkodę.

MAGDALENA WIĄCEK P.H.U. HOL-MAX najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy MAGDALENA WIĄCEK P.H.U. HOL-MAX

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MAGDALENA WIĄCEK P.H.U. HOL-MAX

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MAGDALENA WIĄCEK P.H.U. HOL-MAX - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. c

    MAGDALENA WIĄCEK P.H.U. HOL-MAX
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przewóz aut: osobowe+ dostawcze typu bus lub ciężarowe. Praca na terenie całego kraju, dyspozycyjnosć 24 godziny na dobę - na wezwanie.
      Kontakt z pracodawcą : 880-849-507
      Sala F

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
      • Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe staż pracy 2-5 lat kierowca lawetą prawo jazdy kat. C + uprawnienie na przewóz rzeczy - warunek konieczny

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 5 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wymnagrodzenie do negocjacji, w zależności od kwalifikacji
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca kat. b

    • Wrocław

      Przewóz aut osobowych autem typu bus, praca na terenie całego kraju, , dyspozycyjnosć 24 godziny na dobę - na wezwanie.
      Miejsce pracy: cały kraj.
      kontakt z pracodawcą: 880-849-507
      Sala F

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe staż pracy 2 lata , prawo jazdy kat. B komunikacyjna znajomość języka polskiego do kontaktu z klientem.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 4 500 PLN

Pracodawcy w Wrocławiu