Czy to Twoja firma?

Integracyjne Przedszkole Zdrowia praca

Szczecin

Przedszkole Integracyjne Zdrowia to placówka z ponad dwudziestopięcioletnią tradycją. O wspaniałą zabawę oraz zdrowy i aktywny rozwój troszczy się wysoko wykwalifikowana kadra składająca się z najlepszych pedagogów przedszkolnych i wczesnoszkolnych, nauczyciela rytmiki oraz tańca. Każdego dnia przygotowujemy we własnej kuchni zdrowe posiłki a czas wolny dzieci spędzają w dużym i funkcjonalnym ogrodzie z urządzeniami do aktywnego wypoczynku. W naszym budynku znajdują się jasne, nowocześnie urządzone sale do zabaw, ćwiczeń i nauki.
Realizujemy podstawę programową zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Aktualnie prowadzimy sześć grup przedszkolnych:
Grupa adaptacyjna dla dzieci w wieku od 2.5 do 3 lat,
Grupa maluchy dla dzieci w wieku od 3 do 4 lat,
Grupa średniaki dla dzieci w wieku od 4 do 5 lat,
Grupa starszaki dla dzieci w wieku od 5 do 6 lat,
Grupa RPP (Roczne Przygotowanie Przedszkolne) dla dzieci w wieku od 6 do 7 lat.

Integracyjne Przedszkole Zdrowia najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Integracyjne Przedszkole Zdrowia

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Integracyjne Przedszkole Zdrowia

Mapa Integracyjne Przedszkole Zdrowia

Siedziba główna

Praca Integracyjne Przedszkole Zdrowia - oferty archiwalne

  • Nauczyciel

    Integracyjne Przedszkole Zdrowia
    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna Dobry Start poszukuje Pani lub Pana na stanowisko: Osoby wspierającej do pracy w klasie z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi ZE SPEKTRUM AUTYZMU.

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny - 604521010

      Zakres obowiązków

      Nauczyciel wspomagający ściśle współpracuje z pedagogiem prowadzącym zajęcia.

      Głównym zadaniem jest wsparcie dziecka z orzeczeniem na płaszczyźnie:

      • edukacyjnej - opracowanie programu edukacyjno-terapeutycznego, prowadzenie zajęć indywidualnych, wspomaganie nauczyciela głównego podczas zajęć grupowych, ocena postępów rozwojowych, przekazywanie wskazówek do pracy w domu,
      • integracyjnej - wspomaganie procesu adaptacji, włączania dziecka w grupę, zapobieganie wykluczeniu społecznemu.

      Wymagania

      • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne,
      • prawnienia: Przygotowanie pedagogiczne,
      • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą z autyzmem,
      • empatia, zaangażowanie,- umiejętność pracy w grupie,
      • gotowość do podnoszenia swoich kompetencji i kwalifikacji.

      Oferujemy

      • zatrudnienie na etacie w szkole,
      • możliwość kontynuowania awansu nauczycielskiego.
  • Nauczyciel PEDAGOG SPECJALNY

    • Szczecin
    • Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna Dobry Start poszukuje Pani lub Pana na stanowisko: Nauczyciel PEDAGOG SPECJALNY do pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi ZE SPEKTRUM AUTYZMU.

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny - 604521010.

      • zapewnienie uczniom aktywnego i pełnego uczestnictwa w życiu szkoły,
      • rozpoznawanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych uczniów w celu określenia mocnych stron, predyspozycji, zainteresowań i uzdolnień uczniów oraz przyczyn niepowodzeń edukacyjnych lub trudności w funkcjonowaniu uczniów, w tym barier i ograniczeń utrudniających funkcjonowanie ucznia i jego uczestnictwo w życiu szkoły we współpracy z nauczycielami,
      • wspieranie nauczycieli w realizacji zadań w zakresie udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz kształcenia specjalnego,
      • wspieranie nauczycieli w rozpoznawaniu przyczyn niepowodzeń edukacyjnych lub trudności w funkcjonowaniu uczniów, w tym barier i ograniczeń, utrudniających funkcjonowanie ucznia w życiu szkoły,
      • udzielaniu pomocy psychologiczno-pedagogicznej w bezpośredniej pracy z uczniem,
      • dostosowaniu sposobów i metod pracy do indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych ucznia oraz jego możliwości psychofizycznych,
      • doborze metod, form kształcenia i środków dydaktycznych do potrzeb uczniów,
      • rozwiązywanie problemów dydaktycznych i wychowawczych uczniów,
      • zastosowanie wielospecjalistycznej oceny poziomu funkcjonowania uczniów objętych kształceniem specjalnym,
      • udzielanie rodzicom i nauczycielom pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

      Wymagania

      • wymagane jest wykształcenie pedagogiczne, pedagogika specjalna,
      • empatia, zaangażowanie,
      • umiejętność pracy w grupie,

      Oferujemy

Pracodawcy w Szczecinie