Saneco Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Saneco sp. z o.o. praca

Warszawa

W sercu Warszawy, od ponad trzech dekad, Saneco Sp. z o.o. jest synonimem innowacji i zaufania w branży systemów i instalacji próżniowych dla przemysłu. Nasza historia to opowieść o pasji, doświadczeniu i zaangażowaniu, które przekuwamy w niezawodne rozwiązania dla naszych klientów.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostarczania elastycznych i indywidualnie dopasowanych systemów, które spełniają specyficzne potrzeby każdego z naszych partnerów. Nasze usługi obejmują cały proces - od projektowania, przez dobór urządzeń, nadzór montażu, aż po serwis i konserwację. To kompleksowe podejście gwarantuje, że każdy projekt jest realizowany z najwyższą starannością i precyzją.

W Saneco wierzymy, że kluczem do sukcesu jest ciągłe doskonalenie. Dlatego nieustannie poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą naszym klientom osiągnąć jeszcze lepsze wyniki. Nasze produkty i systemy pochodzą od renomowanych producentów z całego świata, co zapewnia ich najwyższą jakość i niezawodność.

Bezpieczeństwo i jakość to dla nas priorytety. Każdy dostarczony przez nas system przechodzi rygorystyczne testy, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. To zaangażowanie w doskonałość sprawia, że nasi klienci mogą spać spokojnie, wiedząc, że ich operacje są w dobrych rękach.

Nasza pozycja na rynku to wynik wieloletniej działalności, zdobytego doświadczenia i nawiązanych kontaktów. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do konkurowania, oferując konkurencyjne ceny bez kompromisów w zakresie jakości. Nasze własne rozwiązania, w połączeniu z produktami renomowanych producentów, tworzą ofertę, która wyróżnia nas na tle konkurencji.

W Saneco zawsze stawiamy na dialog i współpracę. Zapraszamy do kontaktu i poznania naszych rozwiązań, które pomogą w realizacji nawet najbardziej wymagających projektów. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego – systemy i instalacje próżniowe, które będą służyć przez lata.

Saneco Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center praca fizyczna

Oferty pracy Saneco Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Saneco Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Saneco Sp. z o.o.

Siedziba główna

Saneco Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Saneco Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Asystent/Asystentka Biura

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 4 500-6 500 zł / mies.
    • Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Asystent / Asystentka Biura

      Zakres obowiązków

      • Zarządzanie terminarzem spotkań, pilnowanie terminów związanych z zapytaniami, serwisami, zamówieniami
      • Kompletowanie ofert od podwykonawców na materiały, roboty oraz analiza otrzymanych ofert we współpracy z działem technicznym
      • Przygotowywanie zamówień i innej dokumentacji
      • Prowadzenie korespondencji z klientami, zarówno krajowymi jak i zagranicznymi
      • Prowadzenie biura, odbieranie i przekierowywanie telefonów i maili
      • Zarządzanie korespondencją i informacją oraz dbałość o prawidłowy obieg dokumentów

      Wymagania

      • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
      • 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
      • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
      • Umiejętność priorytetyzowania zadań i inicjatywa
      • Umiejętność budowania relacji z klientami
      • Wykształcenie wyższe

      Oferujemy

      • Umowę o pracę – stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • Możliwość rozwoju i udział w ciekawych projektach
      • Elastyczne godziny pracy
      • Pracę w międzynarodowym środowisku
      • Stanowisko do objęcia od zaraz

Pracodawcy w Warszawie