Czy to Twoja firma?

Dziecięcy Raj Marzena Molczyk praca

Tarnów
Dziecięcy Raj Marzena Molczyk najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Dziecięcy Raj Marzena Molczyk

Praca alert - powiadomienia

Praca Dziecięcy Raj Marzena Molczyk

  • Kierowca kat. b (o)

    Dziecięcy Raj Marzena Molczyk
    • Tarnów
    • umowa o pracę
    • część etatu
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca kat. B Kraków od zaraz

    INNOVATIVE TRANSPORTS CARS sp. z o.o.
    • Kraków
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 242-9 081 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Kierowca kat. B lub C

    Farutex Sp. z o.o.
    • Nowy Targ
    Dodana
  • Kierowca w kategorii B, C oraz C+E

    Mostostal Puławy S.A.
    • cała Polska
    Dodana

Mapa Dziecięcy Raj Marzena Molczyk

Adres rejestrowy

Dziecięcy Raj Marzena Molczyk poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Dziecięcy Raj Marzena Molczyk - oferty archiwalne

    • Tarnów
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na czas nieokreślony

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: prawo jazdy kat. B, wykształcenie bez znaczenia, mile widziany emeryt lub rencista. Przewóz dzieci na terenie Tarnowa od pon. - pt. w godz. 6.00-8.00, 14.00-16.00 (praca na 1/2 etatu). Wynagrodzenie 2 121 zł brutto. Kontakt: Dziecięcy Raj Marzena Molczyk, kontakt telefoniczny 665 299 283.
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Opiekun do przewozu dzieci do szkół (o,u)

    • Tarnów

      Opiekun do przewozu dzieci do szkół

      Wymagania

      • Inne wymagania: Brak wymagań. Przewóz dzieci na trasie Ładna-Pogórska Wola-Szynwałd-Łękawica od pon. - pt. w godz. 6.00-8.00, 14.00-16.00 - praca na umowę zlecenie. Wynagrodzenie 19,70 zł/h brutto. Kontakt: Dziecięcy Raj Marzena Molczyk, kontakt telefoniczny 665 299 283.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN

Pracodawcy w Tarnowie