G&G sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

G&G sp. z o.o. praca

Rybnik

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumnym przedstawicielem polskiego rynku profesjonalnej chemii budowlanej. Nasze korzenie sięgają 1986 roku, kiedy to rozpoczęliśmy naszą działalność, aby dostarczać produkty, które ułatwiają życie i prace budowlane. Jako część grupy Den Braven Czech and Slovak a.s., zlokalizowani w Rybniku, wyrosliśmy na solidnego partnera zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Nasza oferta to nie tylko chemia budowlana najwyższej jakości, ale także wsparcie i doradztwo techniczne, które pomaga naszym klientom w realizacji nawet najbardziej wymagających projektów. Rozumiemy, że nasza rola wykracza poza bycie dostawcą – jesteśmy doradcami i partnerami w budowaniu trwałych wartości.

W G&G sp. z o.o. cenimy kreatywność, osobistą odpowiedzialność i pracę zespołową. Wierzymy, że te wartości są kluczem do sukcesu i pozwalają nam tworzyć innowacyjne rozwiązania, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów. Nasze produkty to wynik pasji i zaangażowania, co znajduje odzwierciedlenie w satysfakcji użytkowników.

Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku, którą osiągnęliśmy dzięki konsekwentnemu rozwojowi i ekspansji, nie tylko na terenie Polski, ale i poza jej granicami. Nasze działania są ukierunkowane na ciągłe powiększanie obszaru działalności, co pozwala nam na budowanie międzynarodowej sieci zadowolonych klientów.

Kluczowym elementem naszej strategii jest logistyka – szybkie i częste dostawy to nasz sposób na zapewnienie ciągłości oferty i spełnianie oczekiwań naszych odbiorców. Rozumiemy, że w dynamicznie zmieniającym się świecie, elastyczność i szybkość dostaw są niezbędne do utrzymania konkurencyjności.

Oferujemy również wsparcie marketingowe, materiały reklamowe, branding sklepów, a także fachowe doradztwo i program lojalnościowy, aby wspierać naszych partnerów w ich działalności. Jesteśmy przekonani, że dzięki wspólnym działaniom możemy osiągnąć więcej.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy codziennie przekonują się, że wybierając G&G sp. z o.o., wybierają niezawodność, jakość i innowacyjność. Razem możemy budować przyszłość na solidnych fundamentach.

G&G sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
internet / e-commerce / nowe media sprzedaż / zakupy praca fizyczna

Oferty pracy G&G sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca G&G sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Stabilne warunki zatrudnienia

Mapa G&G sp. z o.o.

Siedziba główna

G&G sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rybnik
  2. Warszawa
  3. Jastrzębie-Zdrój
  4. Katowice
  5. Czechowice-Dziedzice
  6. Mikołów
  7. Cieszyn
  8. Bielsko-Biała
  9. Bydgoszcz
  10. Częstochowa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca G&G sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. E-commerce - obsługa platform, praca biurowa

    • Rybnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • 5 500-8 000 zł / mies.
    • Wieloletni dystrybutor wielu znanych marek w branży wykończeniowo - budowlanej (m.in. farby, narzędzia, chemia budowlana) poszukuje osobę na stanowisko Specjalista ds. e-commerce

      Zakres obowiązków

      • obsługa platform Baselinker, Allegro, Erli,
      • obsługa telefoniczna i mailowa klientów
      • wprowadzanie i ewidencja dokumentów sprzedażowych
      • obsługa sklepu internetowego od zaplecza
      • realizowanie wysyłek i zwrotów
      • bieżąca współpraca z firmami kurierskimi i dostawcami opakowań

      Wymagania

      • minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą internetową.
      • Dobra znajomość platform Baselinker, Allegro (ADS), Erli, Presta Shop itp.
      • odpowiedzialność, sumienność, skrupulatność, samodzielność

      Oferujemy

      • narzędzia niezbędne do pracy
      • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
      • Realny wpływ na rozwój naszej organizacji -Twoje pomysły się dla nas liczą!
      • Zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ponad

      35- letnim doświadczeniem w branży oraz ponad 2-letnim doświadczeniem w e-commerce

      Mile widziane doświadczenie z branży.

      Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

      Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i wiedzy.

  • Kierowca - Magazynier /Hurtownia Farb

    • Rybnik
    • 4 000-5 000 zł / mies.
    • Wieloletni, dynamicznie rozwijający się dystrybutor wielu znanych marek w branży wykończeniowo - budowlanej (m.in. farby, narzędzia, chemia budowlana) poszukuje osoby na stanowisko Kierowca - Magazynier

      • Przyjmowanie dostaw

      • Przygotowywanie towaru dla klientów

      • Dbanie o porządek w magazynie

      • Załadunek towaru

      • Dostarczanie towaru do klientów na terenie Śląska;

      Wymagania

      • Odpowiedzialność, systematyczność

      • Orientacja na Klienta i jego potrzeby

      • Wysoka kultura osobista;

      • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego

      • Mile widziane prawo jazdy kat. B;

      • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego

      Oferujemy

      • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie;

      • Dużą swobodę w organizowaniu pracy;

      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

      UWAGA: WYMAGANE ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Pracodawcy w Rybniku