Czy to Twoja firma?

Zespół Szkół w Libiążu praca

Libiąż

Jesteśmy Zespołem Szkół w Libiążu, instytucją edukacyjną z ponad półwieczną historią, która jest dumna z kształtowania przyszłości młodych ludzi. Nasze początki sięgają 1945 roku, kiedy to powstała 3-klasowa Szkoła Dokształcająca Zawodowa Przemysłu Węglowego. Przez lata ewoluowaliśmy, dostosowując się do zmieniających się potrzeb rynku pracy i naszych uczniów, aż do dzisiejszej szerokiej oferty edukacyjnej.

W naszej ofercie znajdziecie kształcenie w zawodach takich jak technik ekonomista, technik elektronik, technik obsługi turystycznej, czy technik mechanik, a także prowadzimy Liceum Ogólnokształcące. Z dumą obchodziliśmy jubileusz pięćdziesięciolecia w 2012 roku oraz dwudziestolecie naszego Liceum w 2015 roku. W 2006 roku rozpoczęliśmy owocną współpracę z TAURON Wydobycie S.A., dzięki której nasi uczniowie mogą zdobywać praktyczne umiejętności w klasach o profilu technik górnictwa podziemnego.

Edukujemy 350 uczniów, którzy mają możliwość uczestniczenia w wykładach na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, zarówno stacjonarnie, jak i online. Posiadamy unikalne zaplecze dydaktyczne, w tym sztolnię urządzoną w dawnym schronie przeciwlotniczym, co pozwala na praktyczną naukę zawodu w realistycznych warunkach.

Nasza szkoła jest znana z bogatej tradycji i doświadczenia w kształceniu zawodowym. Współpraca z lokalnymi przedsiębiorstwami zapewnia naszym absolwentom solidne przygotowanie do wejścia na rynek pracy, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną. Jesteśmy zaangażowani w rozwój każdego ucznia, oferując nowoczesne metody nauczania i bogate zaplecze dydaktyczne.

W Zespole Szkół w Libiążu wierzymy, że edukacja jest kluczem do sukcesu. Dlatego też każdego dnia dążymy do tego, aby nasi uczniowie otrzymywali najlepsze możliwe wsparcie na drodze do osiągnięcia swoich celów zawodowych i życiowych. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, gdzie tradycja spotyka innowację, a edukacja staje się pasją.

Zespół Szkół w Libiążu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Zespół Szkół w Libiążu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół w Libiążu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    TOMMAR CRECHE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 6 000-8 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Zespół Szkół w Libiążu

Siedziba główna

Zespół Szkół w Libiążu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Zespół Szkół w Libiążu
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Zespół Szkół w Libiążu - oferty archiwalne

  • Pedagog specjalny

    • Libiąż
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      praca z młodzieżą

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 119,6 do 1 536 PLN
      • Opis wynagrodzenia: godziny pracy zgodnie z planem godzin, 8 h/22h
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Libiążu