Czy to Twoja firma?

URB CONSTRUCTION sp. z o.o. praca

Zamość

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumnym uczestnikiem polskiego rynku budowlanego, gdzie nasza pasja i zaangażowanie w tworzenie przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Rozpoczęliśmy naszą przygodę w 1993 roku w malowniczym Zamościu, gdzie do dziś tworzymy projekty, które odzwierciedlają nowoczesne podejście do budownictwa i wykończeń wnętrz.

Specjalizujemy się w usługach budowlano-remontowych, które obejmują szeroki zakres prac związanych ze wznoszeniem budynków. Nasze doświadczenie pozwala nam na realizację projektów o różnorodnym charakterze – od intymnych mieszkań prywatnych po imponujące przestrzenie komercyjne. Dzięki naszemu profesjonalizmowi i dbałości o szczegóły, klienci mogą liczyć na wyniki, które przekraczają ich oczekiwania.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostarczania nowoczesnych i kompleksowych wykończeń wnętrz typu fit-out. To podejście pozwala nam na tworzenie przestrzeni, które są nie tylko estetycznie przyjemne, ale także funkcjonalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jako certyfikowany dostawca OnePlace, kładziemy nacisk na jakość i innowacyjność w każdym aspekcie naszej pracy.

Nasza firma, choć lokalna, posiada ambicje i standardy, które często kojarzone są z dużymi, międzynarodowymi korporacjami. W każdym projekcie dążymy do perfekcji, co jest odzwierciedleniem naszego profesjonalizmu i zaangażowania w budowanie trwałej wartości.

W URB CONSTRUCTION rozumiemy, że nasza praca ma bezpośredni wpływ na życie ludzi i społeczności. Dlatego też podchodzimy do każdego zadania z pełnym zaangażowaniem, mając na uwadze potrzeby naszych klientów i najwyższe standardy branżowe.

Niestety, niektóre aspekty naszej działalności pozostają nieopowiedziane, ale zapewniamy, że nasza historia jest ciągle pisana każdego dnia przez nasze projekty, naszych pracowników i zadowolonych klientów. Zapraszamy do współtworzenia tej historii razem z nami.

URB CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna

Oferty pracy URB CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca URB CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Operator koparko-ładowarki

    URB CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Zamość
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Kierowca kat. c

    • Zamość
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa URB CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

URB CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kołobrzeg
  3. Lublin
  4. Warszawa
  5. Zamość

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca URB CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Osoba sprzątająca

    • Zamość
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie biura.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Chęć do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN

Pracodawcy w Zamościu