Czy to Twoja firma?

Kooperacja praca

Kępno

W sercu Wielkopolski, w malowniczym Kępnie, rozwinęła się nasza firma - Kooperacja Sp. z o.o. Jesteśmy dumni z naszej roli na rynku pracy tymczasowej oraz z pozycji producenta i dostawcy wysokiej jakości wyrobów blaszanych. Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment mebli biurowych i sklepowych, które tworzone są z pasją i precyzją, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasze zaangażowanie w tworzenie doskonałych produktów jest odzwierciedleniem naszych głęboko zakorzenionych wartości, które kierują naszą codzienną pracą. Choć nie zdradzimy wszystkich naszych tajemnic, możemy z dumą powiedzieć, że technologie, którymi dysponujemy, pozwalają na realizację projektów o różnym stopniu skomplikowania - od prostego detalu po zaawansowane technologicznie wyroby gotowe.

Nie ograniczamy się jedynie do produkcji. Rozumiemy, jak ważne jest wsparcie techniczne i doradztwo, dlatego oferujemy naszym klientom nie tylko produkty, ale również profesjonalną pomoc w rozwiązywaniu problemów konstrukcyjnych i wykonawczych. Współpracujemy z naszymi klientami, aby każdy projekt był realizowany z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły.

Jesteśmy firmą, która stawia na innowacyjność i jakość. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam na ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Wierzymy, że to właśnie te aspekty wyróżniają nas na tle konkurencji i pozwalają nam budować trwałe relacje z partnerami biznesowymi.

Choć nie możemy ujawnić wszystkich szczegółów dotyczących naszej historii czy misji, jesteśmy przekonani, że każdy dzień pisze nowy rozdział w naszej firmowej opowieści. Z kapitałem zakładowym wynoszącym 100 000,00 zł, stojąc na solidnych fundamentach finansowych, patrzymy w przyszłość z optymizmem, gotowi na nowe wyzwania i możliwości.

Zapraszamy do współpracy z Kooperacją Sp. z o.o., gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a satysfakcja klienta jest naszym priorytetem. Razem możemy więcej!

Kooperacja Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Tapicer Kępno
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Kooperacja Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kooperacja Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Kooperacja Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Kooperacja Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Kooperacja Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Tapicer meblowy

    Kooperacja
    • Kępno
    • umowa zlecenie
    • Zakres obowiązków

      Twoje obowiązki stanowiska pracy:
      • tapicerowanie mebli,
      • oferowanie usługi o charakterze produkcyjnym i/lub usługowym,
      • wytwarzanie mebli tapicerowanych przeznaczonych do siedzenia i leżenia,
      • wykonywanie konstrukcji sprężynowych i bezsprężynowych układów tapicerskich w różnych technologiach z użyciem odpowiednich materiałów.

      Wymagania

      • zdolności manualne,
      • brak przeciwskazań do pracy stojącej,
      • dobra kondycja fizyczna.

      Oferujemy

      • wynagrodzenie: 17 zł/godz. netto wynagordzenie akordowe (uzależnione od ilości wyprodukowanych mebli tapicerowanych), przeciętne wynagrodzenie: 4 000 zł - 7 000 zł,
      • praca zmianowa: I zmiana od 06:00 - 16:00 (10 godz.), II zmiana: od 16:00 do 04:00 (12 godz.),
      • stabilność zatrudnienia,
      • forma zatrudnienia: umowa zlecenie
      Dodatkowe informacje
      • miejsce wykonywania pracy: Kobyla Góra,
      • czas pracy: od 5 do 6 dni w tygodniu. Kontakt: +48696838999 - Mariana Kurhanska

Pracodawcy w Kępnie