Czy to Twoja firma?

Zakład Usług Budowlanych DOMAT Andrzej Trawiński praca

Kępno
Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
Zakład Usług Budowlanych DOMAT Andrzej Trawiński najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Murarz Kępno
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Zakład Usług Budowlanych DOMAT Andrzej Trawiński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Usług Budowlanych DOMAT Andrzej Trawiński

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zakład Usług Budowlanych DOMAT Andrzej Trawiński

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
Zakład Usług Budowlanych DOMAT Andrzej Trawiński
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Zakład Usług Budowlanych DOMAT Andrzej Trawiński - oferty archiwalne

  • Pomocnik murarza

    • Kępno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pomocnicze prace remontowo-budowlane. Mile widziane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do uzgodnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kępnie