Czy to Twoja firma?

EGZOTYKA ŚWIATA MARIOLA ORŁOWSKA praca

Gdańsk

Witaj w świecie pełnym smaków i aromatów, które dostarczamy od 1998 roku. Jesteśmy EGZOTYKA ŚWIATA MARIOLA ORŁOWSKA, duma Gdańska, serwująca wyjątkowe doznania kulinarne poprzez naszą szeroką ofertę owoców i warzyw, zarówno lokalnych, jak i egzotycznych. Nasza pasja do natury i zdrowego odżywiania przekłada się na ścisłą współpracę z certyfikowanymi plantacjami i rolnikami, którzy podzielają nasze wartości.

Nasze korzenie sięgają głęboko w tradycję i doświadczenie, co pozwala nam na zrozumienie i spełnianie indywidualnych potrzeb każdego klienta. To właśnie ta osobista uwaga do detali sprawia, że hotele i restauracje w Trójmieście obdarzają nas zaufaniem. Nasza oferta to nie tylko sprzedaż hurtowa, ale przede wszystkim budowanie relacji, które przynoszą korzyści obu stronom.

Zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości usług handlowych jest dla nas priorytetem. Dzięki temu, nasze owoce i warzywa cieszą się uznaniem zarówno wśród konsumentów, jak i profesjonalistów z branży gastronomicznej. Zamówienia realizujemy z łatwością, zarówno mailowo, jak i telefonicznie, zawsze dbając o to, aby nasze produkty dotarły do Ciebie świeże i pełne smaku.

Nasza załoga to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy każdego dnia wkładają serce w to, co robią. Dzięki nim, EGZOTYKA ŚWIATA MARIOLA ORŁOWSKA to więcej niż hurtownia – to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a jakość idzie w parze z dbałością o dobro naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy i odkrywania z nami bogactwa smaków, które oferuje zarówno polska ziemia, jak i odległe zakątki świata. Razem możemy stworzyć kulinarne historie, które będą inspirować i zachwycać.

EGZOTYKA ŚWIATA MARIOLA ORŁOWSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy EGZOTYKA ŚWIATA MARIOLA ORŁOWSKA

Praca alert - powiadomienia

Praca EGZOTYKA ŚWIATA MARIOLA ORŁOWSKA

  • Kierowca kat. b

    EGZOTYKA ŚWIATA MARIOLA ORŁOWSKA
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Magazynier

    • Gdańsk
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

EGZOTYKA ŚWIATA MARIOLA ORŁOWSKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca EGZOTYKA ŚWIATA MARIOLA ORŁOWSKA - oferty archiwalne

    • Gdańsk
    • Zakres obowiązków

      Przyjęcie, rozładunek i rozlokowanie towaru na magazynie. Kompletacja zamówień dla klientów załadunek towaru, prace porządkowe.
      Praca od poniedziałku do soboty w godzinach: 21:00-5:00 lub 2:00-10:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Komunikatywność
      • Inne wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej (w branży owocowo - warzywnej będzie dodatkowym atutem), gotowość do pracy w godzinach nocnych, aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych będzie dodatkowym atutem, wykształcenie średnie, samodzielność i rzetelność w działaniu. W przypadku cudzoziemców dodatkowo wymagana jest znajomość języka polskiego na poziomie podstawowym (A2).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 6 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje stałą podstawę + premię świąteczną, zatrudnienie w ramach umowy o pracę, dogodną
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku