Czy to Twoja firma?

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ŻABIANKA praca

Gdańsk

Nasza historia zaczyna się w malowniczym Gdańsku, gdzie w samym sercu miasta, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Żabianka” od lat tworzy przestrzeń życiową, która łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Urodziliśmy się z pasji do tworzenia komfortowych i bezpiecznych domów, a nasze korzenie sięgają 2001 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się na samodzielne kształtowanie przyszłości osiedla, które zaczęło się rozwijać już w 1972 roku.

Z dumą patrzymy na nasze osiedle, które dzięki procesowi rewitalizacji elewacji z 2009 roku, zyskało nowy blask i stało się jeszcze bardziej przyjazne dla mieszkańców i odwiedzających. Jesteśmy znani z zarządzania nieruchomościami z dbałością o każdy detal – od utrzymania czystości po konserwacje i naprawy. Nasze działania są ukierunkowane na zapewnienie najwyższej jakości życia na osiedlu, które tętni życiem i oferuje mieszkańcom nie tylko dach nad głową, ale i przestrzeń do wypoczynku i rekreacji.

Wyróżnia nas nie tylko estetyka i funkcjonalność naszych budynków, ale również bogata infrastruktura. Znajdują się u nas ścieżki rowerowe, zielone tereny idealne na rodzinne pikniki, a także bliskość Parku Oliwskiego i jelitkowskiej plaży. Nasze osiedle to także miejsce, gdzie wszystko jest na wyciągnięcie ręki – od punktów handlowo-usługowych, przez ośrodek zdrowia, po uczelnie wyższe oraz przedszkola i szkoły.

Jesteśmy dumni z tego, że Żabianka to nie tylko miejsce zamieszkania, ale przede wszystkim wspólnota, która dba o swoje otoczenie i tworzy przyjazną atmosferę. Nasze działania są odpowiedzią na potrzeby mieszkańców, a nasze zaangażowanie w codzienne życie osiedla sprawia, że każdy czuje się tu jak w domu.

Zapraszamy do Żabianki – miejsca, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy krok po osiedlu to podróż przez dobrze zaprojektowaną przestrzeń, która sprzyja budowaniu sąsiedzkich relacji i cieszeniu się życiem w harmonii z otoczeniem.

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ŻABIANKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia praca fizyczna

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ŻABIANKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ŻABIANKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ŻABIANKA

Siedziba główna

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ŻABIANKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ŻABIANKA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Będzin

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ŻABIANKA - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw technicznych

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Nadzór nad stanem technicznym budynków i obiektów spółdzielni, kontrola wykonywanych prac konserwatorskich i ogólnobudowlanych obiektów spółdzielni, prowadzenie rejestru dokumentacji technicznej obiektów, uczestnictwo w odbiorach technicznych, obsługa mieszkańców spółdzielni oraz prowadzenie z nimi korespondencji w zakresie techniczno-eksploatacyjnym, współpraca z podmiotami świadczącymi usługi dla spółdzielni w zakresie techniczno-eksploatacyjnym. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: biegłość w obsłudze komputera i znajomość pakietów MS Office, umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z mieszkańcami i interesantami, dobra organizacja i zarządzanie czasem, umiejętność pracy w zespole. Mile widziane uprawnienia techniczne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Gdańsk

      Nadzór nad stanem technicznym budynków i obiektów spółdzielni, kontrola wykonywanych prac konserwatorskich i ogólnobudowlanych obiektów spółdzielni, prowadzenie rejestru dokumentacji technicznej obiektów, uczestnictwo w odbiorach technicznych, obsługa mieszkańców spółdzielni oraz prowadzenie z nimi korespondencji w zakresie techniczno eksploatacyjnym, współpraca z podmiotami świadczącymi usługi dla spółdzielni w zakresie techniczno eksploatacyjnym. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15.

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Gdańsku