DIGON sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

DIGON sp. z o.o. praca

Wrocław

Jesteśmy DIGON sp. z o.o., twoim zaufanym partnerem w dziedzinie budowlanych usług wykończeniowych. Od naszych skromnych początków w 2020 roku, z pasją i zaangażowaniem budujemy naszą markę we Wrocławiu, dostarczając niezawodne rozwiązania w montażu i demontażu rusztowań budowlanych.

Nasza ekipa liczy od 21 do 50 wykwalifikowanych specjalistów, którzy każdego dnia wkładają swoje umiejętności i doświadczenie w realizację projektów, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy dumni z tego, że nasza praca przyczynia się do tworzenia bezpiecznych i estetycznych przestrzeni, które służą ludziom na co dzień.

W Digon rozumiemy, że za każdym wielkim projektem budowlanym stoi solidne rusztowanie. Dlatego oferujemy kompleksowe usługi konsultacyjne i projektowe, aby zapewnić, że każde rusztowanie jest idealnie dopasowane do potrzeb naszych klientów. Nasza regularna obsługa techniczna gwarantuje, że wszystkie elementy konstrukcji są bezpieczne i niezawodne przez cały czas użytkowania.

Jako firma z siedzibą we Wrocławiu, jesteśmy blisko naszych klientów i ich projektów. To pozwala nam na szybką reakcję i dostosowanie się do zmieniających się wymagań. Nasz kapitał zakładowy w wysokości 5 100.00 zł świadczy o naszym zaangażowaniu i stabilności finansowej, co daje naszym partnerom biznesowym dodatkowe poczucie bezpieczeństwa.

Nasza historia może być krótka, ale jesteśmy pełni determinacji, aby każdy nowy rozdział był synonimem jakości, niezawodności i profesjonalizmu. Zapraszamy do współpracy z DIGON sp. z o.o. – razem możemy zbudować coś trwałego.

DIGON sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy DIGON sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DIGON sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DIGON sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca DIGON sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Monter - pomocnik - brygadzista

    • Dolnośląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • Digon Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowiska: pomocnik montera rusztowań, monter rusztowań, brygadzista.

      Oferta dla osób z doświadczeniem w tej branży jak i bez doświadczenia. Osoby zatrudnione wszystkiego nauczą się w trakcie pracy.

      Digon Sp. z o.o. ищет сотрудников на должность: Монтер строительных лесов

      Предложение для людей с опытом в этой сфере, а также без опыта. Всему научат в процессе работы.

      Zakres obowiązków

      • Montaż/demontaż rusztowań
      • Монтаж демонтаж строительных лесов

      Wymagania

      • Brak złych nawyków (alkohol, narkotyki)
      • Wytrzymałość fizyczna
      • Отсутствие вредных привычек (алкоголь, наркотики)

      • Физическая выносливость

      Oferujemy

      • Stałą pracą na terenach Bogatyni, Wrocławia, Głogowa, Puławy
      • Stawka od 21 zł na godzinę do ręki
      • Oficjalne zatrudnienie:
        • Umowa zlecenie
        • Umowa o pracę
      • Ubrania robocze i buty
      • Mieszkanie bez potrąceń od wynagrodzenia
      • Dostawa do miejsca pracy
      • Możliwość zaliczek co tygodniowo
      • Możliwość delegacji do Belgii, Chorwacji

      • Стабильную оплату труда
      • Официальное трудоустройство
      • Рабочая одежда и обувь
      • Жилье без вычетов с зарплаты
      • Доставка до и с места работы
      • Возможность каждую неделю брать авансы
      • Ставка от 21 зл. в час и выше

Pracodawcy w Wrocławiu