BM RESTRUKTURYZACJE sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

BM RESTRUKTURYZACJE sp. z o.o. praca

Kraków

BM RESTRUKTURYZACJE sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Radca prawny Kraków
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa

Oferty pracy BM RESTRUKTURYZACJE sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BM RESTRUKTURYZACJE sp. z o.o.

Firma najczęściej oferuje

  • Szkolenia, kursy, konferencje

Praca BM RESTRUKTURYZACJE sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Radca prawny/ Adwokat/ Doradca restrukturyzacyjny z doświadczeniem w restrukturyzacjach i upadłościa

    • Kraków
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 5 000-8 000 zł / mies.
    • Poszukujemy adwokata/radcę prawnego na stanowisko lidera zespołu z doświadczeniem w postępowaniach restrukturyzacyjnych i upadłościowych.

      Zakres obowiązków

      - zarządzanie zespołem prawników

      - kontakt z klientem

      - sporządzanie pism procesowych

      - sporządzanie planów restrukturyzacyjnych

      - prowadzenie procesów restrukturyzacyjnych i upadłościowych

      Wymagania

      - doświadczenie w postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych

      - mile widziana licencja doradcy restrukturyzacyjnego

      - dobra znajomość j. angielskiego

      - dobra znajomość pakietu Office

      - prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      - zatrudnienie w oparciu o umowę współpracy B2B

      - finansowanie szkoleń i rozwoju osobistego

Pracodawcy w Krakowie