Amed sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Amed praca

Katowice
Jesteśmy Amed - ośrodkiem rehabilitacji medycznej, który od 2005 roku nieustannie podnosi jakość życia swoich pacjentów w Katowicach. Nasza historia to pasmo sukcesów, począwszy od otwarcia NZOZ Górnośląskiego Centrum Medycyny i Rehabilitacji, poprzez uzyskanie prestiżowego certyfikatu ISO 9001:2008, aż po uruchomienie specjalistycznych centrów leczenia. Dzięki innowacyjnym metodom terapii, takim jak magnetoterapia w leczeniu chorób kości i stawów oraz unikalne oprogramowanie w Centrum Leczenia Zespołów Bólowych Kręgosłupa, wyznaczamy nowe standardy w medycynie rehabilitacyjnej. Nasz zespół to 40 wykwalifikowanych fizjoterapeutów, którzy każdego dnia z pasją pomagają naszym pacjentom wrócić do pełni zdrowia. Wyposażeni w najnowocześniejszy sprzęt i aparaturę medyczną, jesteśmy gotowi sprostać każdemu wyzwaniu, aby zapewnić najwyższą jakość usług rehabilitacyjnych.
Amed sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fizjoterapeuta Katowice
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Amed sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Amed sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Amed sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Piekary Śląskie
  3. Warszawa
  4. Nowy Sącz
  5. Bielsko-Biała
  6. Poznań
  7. Tychy

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Amed sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta w warunkach domowych woj. Śląskie

    Amed
    • Katowice
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Firma Amed sp. z o.o. poszukuje fizjoterapeutów do pracy w warunkach domowych na terenie Katowic, Mikołowa, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Jaworzna, Bytomia, Chorzowa, Rudy Śląskiej i Zabrza. Możliwość pracy stałej lub dorywczej.

      Zakres obowiązków

      • rehabilitacja Pacjentów w warunkach domowych

      • prowadzenie dokumentacji medycznej wg obowiązujących przepisów

      Wymagania

      • wykształcenie min. licencjackie

      • prawo wykonywania zawodu (wpis do KIF)

      • wysoki poziom zaangażowania i samodzielność

      • doświadczenie w pracy z pacjentem leżącym (lub praktyki)

      • mile widziane ukończone kursy doszkalające

      Oferujemy

      • atrakcyjne zarobki adekwatne od ilości wykonanej pracy (do 12 000 zł)

      • stałość zatrudnienia na umowę o świadczenie usług (własna działalność gospodarcza) lub umowa - zlecenie

      • elastyczne godziny pracy

      • możliwość realizowania indywidualnych terapii

      • możliwość rozwoju zawodowego poprzez dofinansowanie do kursów kierunkowych

Pracodawcy w Katowicach