Czy to Twoja firma?

MARTEX SP. Z O.O. praca

Rybnik

Od ponad trzech dekad MARTEX jest synonimem niezawodności i zaufania w świecie części zamiennych do samochodów ciężarowych. Nasza historia rozpoczęła się w 1992 roku, a od tamtego czasu nieustannie rozwijamy się, by dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości. Nasza siedziba znajduje się w sercu Śląska, w Rybniku, a centralny magazyn ulokowaliśmy w Dąbrowie Górniczej, co pozwala nam na sprawną logistykę i obsługę klientów na terenie całej Polski. Jesteśmy dumni z naszego ponad 30-letniego doświadczenia, które pozwala nam zrozumieć i spełniać potrzeby naszych klientów. W naszej ofercie znajduje się ponad 80 tysięcy referencji od blisko 400 renomowanych producentów i dostawców, co świadczy o naszym zaangażowaniu w dostarczanie szerokiego asortymentu części wysokiej jakości. Jakość jest dla nas kluczowa, co potwierdza posiadany przez nas certyfikat ISO 9001:2015. Zastosowanie nowoczesnych metod zarządzania magazynem, takich jak kody kreskowe, lokalizacje i skanery, pozwala nam na zautomatyzowanie procesów i zapewnienie szybkości oraz precyzji w realizacji zamówień. Rozumiemy, że sukces w branży motoryzacyjnej nie zależy wyłącznie od produktów, ale również od wiedzy i wsparcia. Dlatego oferujemy naszym klientom szkolenia techniczne oraz umowy wsparcia marketingowego, które pomagają im w rozwoju ich biznesów. Jako udziałowiec międzynarodowej grupy zakupowej TEMOT INTERNATIONAL, mamy dostęp do globalnej sieci dystrybucji i wiedzy, co umożliwia nam wejście na nowe rynki i zapewnienie konkurencyjności naszej oferty. Nasza misja to nieustanny wzrost wartości firmy poprzez realizację założonej strategii, która opiera się na zrozumieniu i spełnianiu oczekiwań naszych klientów. Wszystko to robimy, mając na uwadze rozwój, innowacyjność i najwyższe standardy jakości. W MARTEX wierzymy, że nasze doświadczenie, zaangażowanie w jakość i ciągłe dążenie do doskonałości są kluczem do sukcesu zarówno naszego, jak i naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już teraz cieszą się korzyściami płynącymi z naszych produktów i usług.

Oferty pracy MARTEX SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MARTEX SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karta MultiSport

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 25.09.2024

Mapa MARTEX SP. Z O.O.

Siedziba główna

Dane firmy z social mediów (LinkedIn)

MARTEX SP. Z O.O.

Z pasją ku przyszłości

Firma MARTEX powstała w 1992 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży części zamiennych do samochodów ciężarowych. Na początku działalności były to ciężarówki z tak zwanego „bloku wschodniego”, a pod koniec lat 90. nasz asortyment obejmował nie tylko części do pojazdów ciężarowych, ale również do naczep, przyczep oraz autobusów produkcji zachodniej. Aktualnie oferujemy wysokiej jakości podzespoły blisko 600 renomowanych producentów i dostawców z dostępnością ponad 90 tysięcy referencji. Wieloletnie doświadczenie połączone z rozległą wiedzą branżową sprawia, że nasz asortyment jest doskonale dopasowany do potrzeb i oczekiwań klientów. Prowadzimy nieustanną analizę zapotrzebowania kontrahentów i poszerzamy ofertę o poszukiwane przez nich produkty. Dzięki temu w każdym z naszych 43 Oddziałów handlowych zainteresowani mogą wyposażyć swoje pojazdy ciężarowe we wszystko, co niezbędne do bezpiecznej i wydajnej eksploatacji.

Miasto
Rybnik
Rybnik, Śląsk
Branża
Handel międzynarodowy i rozwój
Specjalizacje
Dystrybucja, Sprzedaż i Części zamienne

Rok założenia

1992

Liczba pracowników

501-1 000

Liczba obserwujących

1301

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Rybnik
  3. Warszawa
  4. Dąbrowa Górnicza
  5. Żory
  6. Kraków
  7. Będzin
  8. Bielsko-Biała
  9. Poznań
  10. Łódź

Data aktualizacji: 01.10.2024

Praca MARTEX SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. zarządzania środkami trwałymi (księgowość)

    • Rybnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Poszukujemy pracownika do prowadzenia bieżącej ewidencji majątku znajdującego się w siedzibie firmy oraz na oddziałach.

      Zakres obowiązków

      Zakres zadań wykonywanych na stanowisku związany z środkami trwałymi:

      • Prowadzenie bieżącej ewidencji majątku znajdującego się w siedzibie firmy oraz na oddziałach;
      • Przygotowywanie listy inwentarzowej mienia;
      • Sporządzanie dokumentów związanych z przyjmowaniem, przesunięciami oraz likwidacją środków trwałych;
      • Bieżące uaktualnianie danych ewidencyjnych m.in. w oparciu o wyniki inwentaryzacji, protokoły likwidacyjne i zgłoszenia przemieszczeń składników majątku;
      • Prowadzenie postępowania wyjaśniającego w przypadku wystąpienia różnic inwentaryzacyjnych;
      • Wprowadzanie zakupionego majątku do ewidencji środków trwałych wraz z przypisaniem właściwej stawki amortyzacji oraz symbolu KŚT;
      • Weryfikacja oraz wszczęcie procedur likwidacyjnych w przypadku zużytego majątku;
      • Nadzór nad majątkiem firmy w tym opracowywanie zbiorczych zestawień, sprawozdań i analiz;
      • Przeprowadzanie kontroli w terenie;
      • Przyjmowanie zgłoszeń w sytuacji przemieszczania składników majątku pomiędzy użytkownikami/działami/oddziałami.
      • Wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych w zakresie ewidencji środków trwałych

      Wymagania

      • Wykształcenie ekonomiczne minimum średnie (preferowane wyższe);
      • Doświadczenie w pracy w dziale księgowości lub w pracy związanej z zarządzeniem majątkiem spółki;
      • Znajomość przepisów o rachunkowości , w szczególności zasad ewidencji i gospodarki składnikami majątku;
      • Bardzo dobra znajomość MS Office;

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na umowę o pracę
      • Pracę w stabilnej dynamicznie rozwijającej się firmie z branży motoryzacyjnej
      • Atrakcyjne zarobki – system motywacyjny
      • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
      • Kartę Multisport
      • Szkolenia
      • Szansę rozwoju i zdobycia nowych umiejętności
  • Specjalista ds. marketingu (PR, Social Media)

    • Rybnik
    • Zakres obowiązków

      • Szeroko rozumiane działania PR-owe, a w szczególności dbałość o dobry wizerunek organizacji
      • planowanie i realizacja strategii komunikacji w social mediach (Facebook, LinkedIn, Instagram)
      • prowadzenie kampanii (m.in. Linkedin Ads, Facebook Ads, Google Ads)
      • obsługa strony internetowej zgodnie z określonym cyklem
      • monitorowanie internetowych trendów, aktywności konkurencji
      • wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu Pr i marketingu

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe kierunkowe,
      • doświadczenie w pracy w dziale marketingu lub PR
      • dodatkowe preferowane umiejętności:

      - doświadczenie przy produkcji treści digital marketingowych (video, display, social media)

      - doświadczenie w pracy z danymi, obsłudze narzędzi Google Analytics, Google Search Console, Facebook Business Manager, SentiOne/Brand24 i tworzeniu raportów z ww. narzędzi

      - obsługa programów graficznych Illustrator i Photoshop (In Design mile widziany)

      • dodatkowych atutem będzie znajomość branży części zamiennych
      • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu umożliwiającym komunikację
      • znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem
      • komunikatywność, kreatywność i umiejętność pracy w zespole
      • samodzielność, dobra organizacja pracy własnej
      • biegła znajomość pakietu MS Office
      • prawo jazdy kategorii B

      Oferujemy

      • Szkolenia