Czy to Twoja firma?

TARNOPLAST sp. z o.o. praca

Tarnów
TARNOPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy TARNOPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TARNOPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TARNOPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna w Tarnowie

TARNOPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TARNOPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Elektronik/automatyk (o)

    TARNOPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Tarnów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Bieżąca konserwacja i naprawa maszyn oraz narzędzi wykorzystywanych w zakładzie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: elektronika/automatyka
      • Inne wymagania: wykształcenie min średnie kierunkowe, min. 2 lata doświadczenia w dziale utrzymania ruchu, mile widziane uorawnienia SEP. Praca w Tarnowie od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00. Wynagrodzenie: od 4 000zł brutto. Kontakt: TARNOPLAST Sp. z.o.o, 33-101 Tarnów, ul. Chemiczna 156, tel: 14 657 52 00, CV należy przesyłać na maila: kadry@tarnoplast.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tarnowie